“Man nav kauns par to runāt!” – influencere Katrīne Vasiļevska TV ēterā “paceļ” tēmu, kas patiesībā satrauc ļoti daudzas Latvijas sievietes

Foto – ekrānuzņēmums

Uzņēmēja un influencere Katrīne Vasiļevska raidījumā “Kad viņas satiekas” atklājusi skaudru faktu par savu bijušo vīru – pazīstamo hokejistu Kasparu Saulieti.

Sauliešu pāris šķīra savu laulību 2020.gada sākumā, un abu kopdzīve bija ilgusi 11 gadus. Abu laulības laikā pasaulē nākušas divas meitas – vecāko Keriju un jaunāko Kortniju.

Pērn, 2023.gada vasarā Katrīne atkārtoti iestūrēja laulības ostā, apprecot savu mīļoto – pilotu Pēteri Vasiļevski. Pēc kāzām Katrīne pieņēma vīra uzvārdu.

Tagad, viesojoties raidījumā “Kad viņas satiekas”, Katrīne neslēpj – bijušais vīrs un abu meitu tētis nepilda savas saistības un nemaksā bērniem alimentus.

Lasi vēl: “Mums vairs nav rozā brilles” – mūziķa Mika Dukura draudzene Endija atklāj, ka īsā laikā attiecībās abi piedzīvojuši daudzas problēmas

“Kad šķīrāmies, gribējās jau visu pa labam. Kaut kādu papīru viņš pats uzrakstīja – ko un cik dos, bet pats ne reizi to nav pildījis! Bet mēs to papīru juridiski neapstiprinājām. Likās – visu sarunāsim. Nē, meitenes! Ja kādreiz jebkurai gadās šķirties – vienošanās tikai pie jurista! Pilnīgi visi punkti ir jāatrunā – kad tiksies, kurš ko darīs, kurš ko maksās… ” – Katrīne tagad dalās sūrajā pieredzē.

Foto – ekrānuzņēmums

Viņa arī atklāj, ka, piemēram, pagājušajā gadā Saulietis par meitām interesi esot izrādījis trīs reizes, kaut gan laiku pa laikam atsūtot kādu īsziņu, ka par ģimeni atceroties…

Katrīne arī pastāsta vēl kādu pārsteidzošu faktu – izrādās, ka tad, kad abi izšķīrušies, bijušais vīrs dzīvojis Teikas dzīvoklī, par kuru veselu pusgadu maksu esot maksājusi Katrīne.

Raksta turpinājumu lasi nākošajā lapā!

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru