“Mums vairs nav rozā brilles” – mūziķa Mika Dukura draudzene Endija atklāj, ka īsā laikā attiecībās abi piedzīvojuši daudzas problēmas

Foto – ekrānuzņēmums

Uzsākot jauno TV šova “Slavenības. Bez filtra” sezonu, Katrīne Vasiļevska devusies ciemos pie jaunajiem šova dalībniekiem – mūziķa Mika Dukura un viņa jaunās draudzenes Endijas Kalniņas.

Atgādināsim, ka decembrī tika šķirta Mika Dukura un viņa sievas, divu bērnu mammas, Lauras Dukures laulība, kas ilga 13 gadus. Abi ir vecāki dēlam Franklinam un meitai Melānijai. Drīz pēc tam, kad oficiāli tika šķirta abu laulība, Dukurs publiski soctīklos paziņoja par attiecībām ar savu jauno draudzeni – influenceri Kalendy, īstajā vārdā Endiju Kalniņu. Abi to paziņoja soctīklos, izliekot fotogrāfijas no kopīgas fotosesijas un sarakstot kopīgu dziesmu “Eternity”.

Foto – ekrānuzņēmums

“Viņš ir bijis ģimenē lielāko daļu savas dzīves. Viņš ir ļoti ģimenisks, viņam nevajag katru vakaru citu meiteni,” – sarunas sākumā stāsta Endija.

Lasi vēl: “Vīrietim labākajos gados”: komponists Raimonds Pauls dzimšanas dienā tomēr sagaida pārsteigumu

Katrīne vaicā, vai ideja paziņot par abu attiecībām, izliekot soctīklos fotosesijas bildes, piederēja Endijai, viņa atbild apstiprinoši: “Saruna par to, ka mēs gribam izziņot, lai nebūtu tur kaut kādi minējumi, bija – gribējām paziņot to. Gribējām tādas bildes, jā, viņas ir kliedzošas. Piekrītu.”

Foto – ekrānuzņēmums

Katrīne Vasiļevska gan norāda, ka viņa kā cilvēks, kas reiz ir šķīrusi savu laulību, tomēr negribētu, ka viņas bijušais vīrs tik ātri pēc laulības šķiršanas izliek tādas bildes, lai arī tās ir skaistas. “Nu, ir vēl viens cilvēks, kas to visu redz,” – saka Katrīne.

“Es piekrītu, taču jebkurā gadījumā Miks tam visam piekrita, viņš tajā visā iesaistījās. Es jau viņam neko nespiedu,” – saka Endja.

Katrīne teic, ka dziesma “Eternity”, ko abi sarakstījuši, ir diezgan kliedzoša, ar emocijām. Viņa jautā, vai viens otram viņi ir teikuši, ka mīl? Uz to Endija atbild apstiprinoši, taču nevar atcerēties, kurš pirmais ir atzinies otram mīlestībā.

“Daudzi jau mums arī tagad saka, jums tas viss par ātru, jums vēl ir rozā brilles. Bet mums vairs nav rozā brilles. Jo īsā laika posmā ir iziets cauri visādām problēmām. Viss, kas saistīts arī ar šķiršanos. Nebija jau viegli. Es esmu bijusi līdzās. Es nemēģināju savu viedokli kaut kur spraust, bet vienkārši atbalstīt tajā, ko viņš pats saka,” – komentē mūziķa jaunā draudzene.

Video fragmentu no raidījuma “Slavenības. Bez filtra” vari noskatīties šeit.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru