Šis maisījums līdz spīdumam nomazgā visas pannas mājās: sastāvdaļas ir katras saimnieces virtuvē

Foto – Pexels

Dažkārt var būt ļoti grūti un laikietilpīgi nomazgāt taukus un netīrumus no pannas, īpaši, ja tie kādu laiku jau ir “pastāvējuši”. Turklāt tas jādara ļoti uzmanīgi, lai nesabojātu trauku pārklājumu. Mēs jums pastāstīsim trīs labākos un pārbaudītos veidus, kā izmantojot mājās pieejamos līdzekļus, varat līdz spīdumam iztīrīt pannas, katlus un citus traukus.

1. metode

Šai metodei jums būs nepieciešams tikai ūdens. Ielejiet ūdeni netīrā pannā un novietojiet to uz uguns, ļaujiet ūdenim uzvārīties un karsējiet uz uguns vismaz 15 minūtes. Pēc tam pannu noņemiet no plīts, ļaujiet tai nedaudz atdzist. Pēc tam, izmantojot sūkli, nomazgājiet atlikušos netīrumus.

2. metode

Lai noņemtu sodrējus no pannas, izmantojiet pavisam vienkāršu metodi. Lai to izdarītu, uz netīrajām vietām ir jāuzber sāls, bet pēc tam – etiķis. Pēc 5 minūtēm jānoslauka panna ar sūkli un jānoskalo ar ūdeni.

Lasi vēl: 5 liktenīgas stila kļūdas, kas sievieti padara neglītāku un resnāku nekā viņa ir patiesībā

Tāda pati metode palīdzēs atbrīvoties no taukiem uz pannas virsmas. Lai to izdarītu, pannas iekšpusi jāapkaisa ar dzeramo sodu un pēc tam jāuzlej nedaudz ūdens. Pēc pusstundas tam visam jāpievieno ēdamkarote galda etiķa un pēc tam panna jānomazgā ar sūkli.

3. metode

Apkaisiet netīro pannas dibenu ar sāli un berzējiet to ar uz pusēm pārgrieztu kartupeli. Pēc tam noskalojiet ar tīru ūdeni. Neskatoties uz to, ka ne visi zina šo metodi, tā, kā izrādās, ir diezgan efektīva!

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru