5 liktenīgas stila kļūdas, kas sievieti padara neglītāku nekā viņa ir patiesībā

Foto – Pexels

Šajā pasaulē neviens nav perfekts, tas ir skaidrs, un mēs visi pieļaujam kļūdas. Svarīgākais ir laicīgi tās apzināties un pārstāt kāpt uz tā paša grābekļa!

Šajā rakstā apkopojām galvenās un “trakākās” kļūdas, ko ikdienā ģērbjoties pieļauj gandrīz katra sieviete. Iemācieties to nedarīt, jo tas padara jūs “izkritušas no modes” un dažreiz arī resnākas, neglītākas un vecākas!

Kļūda Nr. 1: valkāt “botiljonus” kopā ar īsiem svārkiem vai kleitām

Ja vien jūs neesat supermodele, šī kombinācija ir liktenīga kļūda, jo tā saīsina jūsu kāju garumu vizuāli, tās izskatās īsākas un resnākas!

Lasi vēl: Nenēsājiet šīs lietas un neapkaunosieties: stiliste nosauc lietas, kas sievietēm pēc 40 gadu vecuma liks izskatīties smieklīgi

Kļūdas Nr. 2: jūs valkājiet miesaskrāsas zeķbikses jebkurā gadalaikā

Foto – Pexels

Atzīsim faktu: miesas krāsas zeķubikses būtībā ir tāda lieta, kas jau sen ir “norakstīta” – patiesībā tās ir nemodernas un ir sliktas gaumes apliecinājums. Mēs iesakām uz visiem laikiem aizmirst par to eksistenci. Vakara un kokteiļu tērpi vispār nav valkājami ar zeķubiksēm, bet biroja komplekti lieliski izskatīsies ar melniem modeļiem.

Atzīsim: ir vienkārši neiespējami atrast zeķubikses, kas atbilstu jūsu ādas krāsai. “Apdegušas” kājas un sniegbaltas rokas izskatās patiešām smieklīgi un, diemžēl, arī bēdīgi.

Kļūda Nr. 3: džinsu bikšu galu iestūķēšana zābakos

Laiki, kad bija ierasts iestūķēt džinsus zābakos, jau sen ir pagājuši. Sākotnēji šai parādībai bija vairāk praktiska nekā estētiska nozīme. Varbūt taisnība, ka, ja džinsu bikses ir zābakos, patiešām ir siltāk, taču būsim godīgi – tas neizskatās jauki. Patiesībā – tas izskatās briesmīgi.

Kļūda Nr. 4: somas pieskaņošana apaviem (un otrādi)

Foto – Pexels

Protams, ir svarīgi, ka jūs cenšaties saskaņot krāsas, tomēr sen jau pagājuši tie laiki, kad apaviem un somai jābūt vienā krāsā. Sākot jau ar to, ka tādu vienotu krāsu ir gandrīz neiespējami atrast, un beidzot ar to, ka tādējādi jūs izskatīsieties vienkārši garlaicīga un bez gaumes izjūtas. Mēs iesakām tā vietā labāk pacensties saskaņot materiālu veidu vai detaļas – tas būs daudz, daudz aizraujošāk!

Kļūda Nr. 5: atlocīt galus džinsu biksēm

Džinsu bikšu gali, kas atlocīti virs potītēm, kombinācijā ar jebkādiem apaviem izskatās lēti un neestētiski. Turklāt, šādi valkājot džinsus, nav vairs skaidrs, kur ir jūsu potītes, kur ceļgali, tādējādi arī zaudējat figūras proporcijas.

Mūsu padoms – tā vietā tad labāk izvēlieties īsākus džinsu modeļus, kas atbilst jūsu augumam vai bikšu galus iešujiet pie šuvējas!

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru