“Man ir cita sieva!” – tautā mīlētais profesors Anatolijs Danilāns TV raidījumā pārsteidz visus

Foto – ekrānuzņēmums

Profesors Anatolijs Danilāls, kurš ir labi pazīstams ar savu optimismu un runas manieri, piedaloties raidījumā “Pasaki to skaļi”, pārsteidzis daudzus ar savu atzīšanos.

Raidījuma vadītājs Roberto Meloni viņam jautā, kā viņam izdodas būt tik žiperīgam un priecīgam.

“Man jāsaka paldies tētim un mammai, gēni man ir pareizie. Bet par to dzīvespriecīgs, mīļie, es jūs iemācīšu, dzīvespriecīgs esmu tāpēc, ka es katru dienu cenšos būt dzīvespriecīgs. Var jau Latvijā dzīvot un raudāt, raudāt un raudāt un visu dzīvi tā noraudāt. Cilvēkam uz šīs zemeslodes ir dota viena dzīve!” – viņš saka.

Roberto interesējas, no kurienes Anatolijam ir tie gēni – no mammas vai no tēta?

Foto – ekrānuzņēmums

“Es nāku no Latgales, čangalis esmu!” – viņš smejas un apstiprina, ka vecāki viņam bijuši stingri, un izstāsta kādu amizantu gadījumu no skolas laikiem.

Lasi vēl: VIDEO. Latvijā iemīļotais profesors Anatolijs Danilāns nosauc četras lietas, kas vajadzīgas latviešiem, lai nodzīvotu garu un laimīgu dzīvi

“Atceros, ka reiz skolā aizstāvēju savu godu un sakāvos vienas meitenes dēļ. Viņš dabūja un es arī drusku dabūju. Mums tur bija tā, ka uz vienu puisi bija trīsdesmit meitenes, varēja vēlēties, ko vien grib, bet abiem iepatikās šitā! Atnāku toreiz mājās, man drusku ģīmis saskrāpēts. Saku – nejauši saskrējos ar savu klases kolēģi. Tēvs, būdams skolotājs, man vēl pa dibenu sadeva,” – viņš smej.

Raidījuma vadītāja Elīna tomēr interesējas, kurš tad beigās uzvarējis sacensībā par to meiteni? “Beigās neviens meiteni nedabūja, man ir cita sieva!” – Danilāns smej.

Anatolija Danilāna stāstu skaties šajā video.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru