Ar ko īpaša ir piektdiena? Ezotērikas speciālisti atklāj, ko šajā dienā kategoriski aizliegts darīt

Foto – Pexels

Nedēļas dienas nav tikai dienas, bet gan dažāda stipruma enerģijas portāli, kuru laikā jūs varat gan piesaistīt savus sapņus, gan uzlādēt visu mēnesi panākumiem. Ar ko īpaša ir piektdiena un ko tajā pavisam noteikti nevajadzētu darīt?

Piektdiena ir skaistuma, radošuma un mīlestības diena. Šī perioda enerģija ir labvēlīga kosmētiskajām procedūrām. Izmēģiniet dažādas skaistumkopšanas procedūras un lutiniet savu ķermeni. Rūpējieties par matiem un nagiem. Tādēļ piektdienās ļoti ieteicamās ir dažādas skaistumkopšanas un kosmētiskās procedūras.

Šajā dienā aktivizējas arī radošās enerģijas, tāpēc varat droši eksperimentē arī ar grimu – iespējams, jūs atklāsiet sev kaut ko pavisam jaunu un netradicionālu.

Foto – Pexels

Piektdienas aizbildnis ir planēta Venēra, piederīgās šīs dienas krāsas – dzeltena un indigo.

Lasi vēl: Kāpēc ātri vīst ziedi mājā: cēloņi un ticējumi

Piektdiena aktivizē spēcīgus radošuma, jaunu ideju un iedvesmas kanālus. Nepalaid garām izdevību: iespējams, pēkšņi atradīsi jaunu hobiju, kas sāks nest arī papildus peļņu.

Foto – Pexels

Šī diena ir labvēlīga randiņiem, izklaidei ar mīļoto cilvēku. Bet šī diena nepiedod pāri darījumus – ja esi izlēmis krāpt savu partneri vai pat domā par to, Visums tev to nepiedos. Aizmirsti par to!

Domā un esi kopā ar savu mīļoto cilvēku – sarīko viņam mājās garšīgas vakariņas, palutini viņu ar kaut ko. Šādā veidā tu visu nākamo mēnesi varēsi uzlādēt gan sevi, gan savu partneri ar mīlestības, harmonisku attiecību un laimes enerģiju.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru