VIDEO. Latvijā iemīļotais profesors Anatolijs Danilāns nosauc četras lietas, kas vajadzīgas latviešiem, lai nodzīvotu garu un laimīgu dzīvi

Foto – ekrānuzņēmums

Profesors Anatolijs Danilāns Latvijā ir gluži vai kā leģenda – vīrs, kurš nekautrējas runāt tieši valodu, un, protams, dara to ar lielisku humoru.

Viesojoties Latvijas Radio raidījumā “Laikmetu Krustpunktā”, viņš arī pastāstīja par lietām, kas ir galvenie priekšnosacījumi, lai cilvēks būtu patiešām vesels.

“Ja gribas, var ēst kaut naktī,” – profesors smejas, bet runājot nopietni par to, kas svarīgs, lai cilvēks būtu patiesi vesels, viņš min kādu gadījumu no pieredzes.

“Man tādi trīs puiši, kas ir draugi vienu dienu pastāstīja, ka viņi nokonsultējušies pie labas die*oloģes, pie dak*eres, kas par ēšanu māca. Un ļoti labi visu viņiem iestāstīja – kā jāēd, kāda ir pilnvērtīga diē*a… Un tagad viņi tādi laimīgi man to visu norunājuši, mirdzošām acīm skatās virsū un es viņiem ģīmī pretī saku: “Puiši, jums tā nekas nesanāks!”.

Viņi: “Kā? Tu pats, profesor, teici, ka tā dakt***ene laba, ka viņa ir gudra, zinoša, viņa prātīgi visu izstāstīja…”. Nu teicu, teicu, bet jums tāpat nekas nesanāks. Kas par lietu? Ar ēšanu vien vesels nepaliksi! Var ēst, cik smuki grib, tā, ka tiešām prieks, bet ir vajadzīgi daudzi citi nosacījumi!

Lasi vēl: Vai pavasarim atnākot jāsteidz uz aptieku pakaļ vitamīniem? Skaidro gastroenterologs, profesors Anatolijs Danilāns

Vajadzīga fiziskā aktivitāte, vajadzīgs miegs un kas vēl latviešiem ļoti vajadzīgs – vajadzīgs labs garastāvoklis un sirsnīgs smaids!” – stāsta profesors Danilāns.

Profesors Anatolijs Danilāns viesojas raidījumā “Laikmeta Krustpunktā”:

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru