FOTO. “Tik ļoti līdzīga karalienei!!!”: princis Viljams un Keita Midltone publisko Ziemassvētku ģimenes fotogrāfiju, bet fani tajā pamana ko neparastu

Foto – ekrānuzņēmums

Velsas princis Viljams un Velsas princese Keita ir publiskojuši jaunu ģimenes fotogrāfiju pirms Ziemassvētkiem.

Skaistā, melnbalta fotogrāfija tika publiskota sociālajos tīklos sestdien un šis foto ir viņu 2023.gada Ziemassvētku attēls.

Melnbaltajā bildē redzams princis Viljams, viņa mīļotā sieva Keita un viņu trīs bērni – 10 gadus vecais princis Džordžs, 8 gadus vecā princese Šarlote un 5 gadus vecais princis Luiss. Attēls uzņemts Vindzoras pilī – šobrīd ģimenes mājvietā.

Fotogrāfijas autors ir Londonā dzīvojošais fotogrāfs Džons Šinners, paziņojusi Kensingtonas pils.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The Prince and Princess of Wales (@princeandprincessofwales)

Viljams un Keita katru gadu, kopš 2015. gada, kad pasaulē nāca princese Šarlote, ir publiski dalījušies ar savu ģimenes Ziemassvētku fotogrāfiju.

Pēdējos gados Velsas prinča un princeses ģimene Ziemassvētku fotogrāfijām ir izvēlējusies “brīvāku” stilu – bez oficiālajām prasībām.

Lasi vēl: VIDEO. “Nespēju iedomāties skaistāku sievieti…”: Keita Midltone svinīgā pasākumā apžilbina ar savu izskatu

Pēc tam, kad šis foto tika publiskots, britu karaliskās ģimenes fani neskopojās ar komplimentiem un saviem novērojumiem.

Pie melnbaltās fotogrāfijas cilvēki raksta:

“Absolūti krāšņa fotogrāfija. Mīlošs ģimenes portrets! Priecīgus Ziemassvētkus Velsas karaliskajai ģimenei!”

“Princis Džordžs, kad būs pieaudzis, lauzīs sirdis!”

“Princese Šarlote ir krāšņa meitene un viņa izskatās kā karaliene Elizabete šajā pat vecumā.”

“Wow! Princis Džordžs būs tāds pats siržu lauzējs kā viņa tētis, Velsas princis Viljams! Princese Šarlote būs tikpat skaista kā viņas mamma. Bet princis Luiss – kā vienmēr apburošs!”

“Aizraujoša elegance vērojama šajā melnbaltajā portretā, te redzams prieks un mīlestība, visa karaliskās ģimenes būtība. Skaists mirklis, skaista ģimene!”

‘Tik jauka bilde un bērni izskatās jau tik ātri pieauguši. Princis Džordžs tik skaists jauneklis un princese Šarlote ir neticami jauka meitene. Mazais Luiss jauks kā jau “vienmēr”!”

“Princese Šarlote izskatās tik ļoti līdzīga karalienei!!!”

Jāpiebilst, ka Velsas princis un princese, kā arī Kensingtonas pils vēl nav oficiāli paziņojuši, kā un kur viņi plāno pavadīt Ziemassvētku brīvdienas.

Princis Viljams un Keita Midltone publisko savu Ziemassvētku ģimenes fotogrāfiju:

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru