TV šovu zvaigznes Magones kavalieris nācis klajā ar grandioziem jaunumiem

Foto – ekrānuzņēmums

Laikraksts “Druva” socvietnē “Facebook” publicējis kādu interesantu ziņu par dzejnieces un TV šovu zvaigznes Magones kavalieri – viņam dzīvē ir jaunumi. 

Kavalieris Andris no Līgatnes, kurš atsaucās uz Magones sludinājumu iepazīties, bija redzams arī vairākās TV šova “Slavenības. Bez filtra” sērijās. Kādā no sērijām viņš pat pamanījās Magoni bildināt, tiesa, viņa tam nebija gatava. Beigu beigās, pārim nekas kopīgs tā arī neizveidojās.

Lasi vēl: “Tik pucējos, ballējos, lieku zobus!” – Magone iesmej par tiem, kas internetā par viņu raksta nicinošus komentārus (VIDEO+)

Laikraksta “Druva” ierakstā vēstīts, ka Andris Rudzītis, kurš ir gana kolorīta personība, un pazīstams no tikai Līgatnē, izdevis grāmatu par savu dzīves filozofiju – viņš esot un palikšot vecpuisis. Grāmatas nosaukums nekādas intrigas netur – tās saucas “Vecpuiša rokasgrāmata”.

Tās atklāšanas svētkos bija ieradusies arī Magone, kurai, acīmredzot, ar bijušo kavalieri saglabājušās visai draudzīgas attiecības – kā nekā, abus, šķiet, vieno arī grāmatu rakstīšana.

Foto – ekrānuzņēmums

Andris savu grāmatu raksturo šādi: “Grāmata ir par mīlestību – patiesāko, neatkārtojamāko, īstāko. Par mīlestību pret sevi. Vīrieši to bieži aizmirsuši.”

Raksta turpinājumu lasi nākošajā lapā:

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru