“Mums ir jāvairojas!” – slavenā influancere Elīna Didrihsone nāk klajā ar atklātu paziņojumu

Foto – ekrānuzņēmums

Influancere un uzņēmēja Elīna Didrihsone atklāj, ka viņi ar vīru Nauri plāno uzlabot Latvijas bērnu dzimstības statistika, jo viens bērns ģimenē, tas esot “mīnusā”.

Elīna raidījumā “Slavenības. Bez filtra” stāsta, ka ir plānojusi aprunāties ar vīru Nauri par savu jauno hobiju – sportošanu, kas viņu esot pārņēmis nelielā azartā. Kā izrādās, sportot viņa sākusi, lai uzlabotu savu “sieviešu līniju” un varētu tikt pie bērniņa.

“Daudzi saka, ka pēc sportošanas tu uzņem enerģiju, ka tev parādās lielāks lādiņš, man tā nav, jo es visu enerģiju atstāju sporta zālē. Un vēl es esmu sapratusi, ka ja tu dari kaut ko, kas tev nepatīk, pienāk kāda divdesmitā diena, kad tev tas sāk patikt. Tu, Nauri, mani zini – man nekad nebija paticis sportot,” – sieviete stāsta.

Lasi arī: 5 lietas ko vīrietis dara tikai savai mīļotajai sievietei, kuru patiesi mīl – uzzini, lai nekad nekļūdītos

Foto – ekrānuzņēmums

Elīna norāda, ka sportot uzsākusi, jo speciālisti, pie kuriem viņa vērsusies saistībā ar savām sieviešu problēmām, visi to ieteikuši. “Tā ir arī mana atbildība pret vīru, jo mēs abi divi gribam otru bērniņu, un ja es nevaru palikt stāvoklī, tad es saprotu, ka ir jāizdara viss, ko es varu,” – viņa teic.

Raksta turpinājumu lasi nākošajā lapā:

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru