“Nekādas atlaides man nav!” – slavenais dziedātājs Intars Busulis atklāti par to, ka reiz sastrādājis ziepes un nokļuvis likumsargu redzeslokā

Foto – ekrānuzņēmums

Talantīgais dziedātājs Intars Busulis Katrīnei Vasiļevskai atklājis, ka savulaik ir pašam sanācis pārkāpt likumus, īpaši, ja runa ir par Ceļu satiksmes noteikumiem. Un par to viņam bijis arī pamatīgs sods, ko viņš atceras vēl šodien.

Katrīne Vasiļevska satikusi Intaru Busuli jautā viņam, vai viņam, kā slavenam dziedātājam, piemēram, degvielas uzpildes stacijās un citur, dod atlaides? Uz ko Intars atbild noraidoši: “Nē, nē, un es maksāju sodus arī pol***cijai, nekādas atlaides man nav. Bet, ja es saku, ka esmu vainīgs, tad jau parasti palaiž ar brīdinājumu.”

Foto – ekrānuzņēmums

Busulis atzīst, ka dažreiz viņam patīk braukt ātri un pārkāpt noteikumus, bet tik traki kāds bijis agrāk, tagad tā vairs neesot: “Kādreiz es biju gan tāds… Kādreiz man pat atņēma tiesības! Es pat esmu tās pārlicis, esmu atbildējis uz 60 jautājumiem, un pat ne ar pirmo reizi. Bija jāpačakarējas… Man bija tik daudz punktu, pat vairāk, nekā vispār var nopelnīt!”.

Lasi vēl: “Man nav kauns par to runāt!” – influencere Katrīne Vasiļevska TV ēterā “paceļ” tēmu, kas patiesībā satrauc ļoti daudzas Latvijas sievietes

Raksta turpinājumu lasi nākošajā lapā!

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru