Ko tādu nedrīkst palaist garām! Tikai 5 vingrojumi 4 minūtes dienā pilnībā aizstās fitnesa nodarbības veselas stundas garumā

Treniņi sporta zālē dažādu iemeslu dēļ noder nebūt ne visiem: vieniem nepietiek laika vai spēku, kādam citam līdzekļu…Tā vai citādi, bet no sporta slodzes atteikties nedrīkst!

Mēs piedāvājam izmēģināt kaut ko īpašu: 4 minūšu mājas treniņš, kas aizstās fitnesa nodarbības veselas stundas garumā. Ko tādu nedrīkst palaist garām!

Mājas treniņš tauku dedzināšanai

Vingrinājumi, no kuriem katrs ir domāts noteiktai problemātiskajai zonai, kopā ir 5. Ja Tev nav daudz brīvā laika, tad izpildi tos vienā piegājienā tādā secībā, kāda tev liekas vispiemērotākā.

Ja tomēr vēlies sasniegt ātrākus un izteiktākus rezultātus, tad, izpildot visus vingrinājumus un ievērojot 2 minūšu pauzi, atkārto treniņu no jauna.

Pietupieni .Laiks: 60 sekundes.
Kājas plecu platumā (var nedaudz platāk). Dibenu atpakaļ, vēderu ievelc un sāc pietupties, it kā vēlētos apsēsties uz krēsla.
Pietupienus taisi pēc iespējas zemāks, cenšoties muguru turēt taisnu. Atgriezies sākuma stāvoklī.

Piepumpēšanās. Laiks: 30 sekundes.
Ieņem A stāvokli. Plaukstām ir jābūt izvietotām plecu platumā, ceļi un papēži – vienā līnijā. Piespiežot elkoņus pie sevis, lēnām virzies uz leju. Vingrinājums lieliski darbina krūšu muskuļus un tricepsus, kā arī trenē presi.

Skriešana guļus. Laiks: 30 sekundes.
Šis vingrinājums palīdzēt darbināt visus muskuļus un sadedzināt liekos taukus. Sākuma stāvoklis: skaties iepriekšējo vingrinājumu.
Sasprindzini presi, labo kāju saliec ceļos un pievelc pie krūtīm. Gurni un mugura nekustas. Atgriezies sākuma stāvoklī, atkārto ar kreiso kāju.  

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā 

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru