Kļuvis zināms, kas ir noslēpumainais vijolnieces Katy Tindenrmark mīļotais vīrietis: izrādās, ka viņš ir ne tikai krietni vecāks, bet arī precējies

Foto – ekrānuzņēmums

Kļuvis zināms, ka daiļās vijolnieces Katy Tindermark, kura šobrīd piedalās TV šovā “Slavenības. Bez filtra” un katrā sērijā izrāda savu pasakaino dzīvesveidu, mīļotais vīrietis ir ne vien krietni vecāks par viņu, bet arī precējies.

Kādā no šova sērijām Katy stāstīja, ka bieži vien mitinās sava mīļotā vīrieša Jūrmalā piederošajā villā, kur ikdienā ir arī mājkalpotāja, kas gatavo ēdienu. Viņa arī stāstīja, ka šis vīrietis viņu lutina ar dārgām dāvanām – viņš viņai uzdāvinājis automašīnu, kā arī nopircis ļoti dārgu kleitu – vairāk nekā 4000 eiro vērtībā.

Lasi vēl: VIDEO. “Es šo nebiju redzējis!” – mūziķis Lauris Reiniks atklāj, ka ir sajūsmā par kādu kundzi gados

Taču nevienā no šīm sērijām viņa neatklāj, kas ir šis noslēpumainais vīrietis, tiesa gan, viņa atzina, ka viņš ir krietni vecāks par viņu. Viņa atzinās, ka viņš izsaka arī piezīmes par viņas ķermeni, tāpēc viņa cītīgi apmeklē sporta zāli.

Foto – ekrānuzņēmums

Tagad žurnālā “Privātā Dzīve” atklāts, ka šis noslēpumainais vīrietis ir 75 gadus vecais miljonārs Valērijs Barjers, kā zināms, vijolniece pati šobrīd ir 35 gadus veca.

Raksta turpinājumu lasi nākošajā lapā:

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru