VIDEO. “Es šo nebiju redzējis!” – mūziķis Lauris Reiniks atklāj, ka ir sajūsmā par kādu kundzi gados

Foto – ekrānuzņēmums

Kā jau zināms, 10. februārī Eirovīzijas nacionālajā atlasē, Latvijas Televīzijas dziesmu konkursā “Supernova” uzvarēja Dons ar dziesmu “Hollow”. Mūziķis Lauris Reiniks bija šī konkursa viens no vadītājiem, un tagad viņš publicējis kādu amizantu ierakstu vietnē “X”.

“Es šo nebiju redzējis. Pārsmējos. Bet jāsaka, ka tāda Lidijas tante ir katrā Eiropas valstī. Kādā Eiropas… katrā Latvijas ciemā un pilsētā. Tavā kāpņu telpā. Ja tu saki, ka tev nav, tad TU esi Lidijas tante. Par Dona un kaķu dziesmu. Lai laba diena, pilsoņi!” – viņš raksta pie sava ievietotā posta, kurā redzama Lidijas tante, kura apspriež mākslinieku uzstāšanos uz “Supernova” skatuves.

Foto – ekrānuzņēmums

Video redzams, kā Lidijas tante, skatoties Dona uzstāšanos, komentē: “Es, redz, nesaprotu, par ko viņš tur pārdzīvo. Redz, viņš saka – “Help me” – to es saprotu – palīdzi man! Bet, nesaprotu, kas viņam tur, nabagam, notika… Viņš kādam zvana, droši vien – hallo, hallo…. Šoreiz viņš normāli apģērbts. Mūžīgi ar tiem T krekliņiem, tā kā tāds nabadziņš. Domāju, ka dziesma laba, bet ne priekš Eirovīzijas, tur viņu nesapratīs. Viņu neviens nesaprot!”

Lasi vēl: “Grib paņemt tavas ana*īzes!” – soctīklos pēc dziedātāja Dona uzvaras “Supernovā” “uzsprāgst” komentāri par dziedātāja tērpu

Foto – ekrānuzņēmums

Bet skatoties Katrīnas Gupalo uzstāšanos, kur viņa izpildīja dziesmu par “kaķīšiem”, Lidijas tante teic: “Ak, Jēziņ! Un tā bante – ai, ai, kā patiktu bērniņiem bērnudārzā, tā dziesmiņa. Tad, kad viņa dziedāja, es praktiski iesnaudos… Tās pārējās meitenes varētu sabaidīt bērniņus mazus… Un vēl viens briesmonis izskrēja – tas laikam tas kaķītis, tāds īpatnis. Uz skolu, uz bērnudārzu, lūdzu! Tikai ne uz Eirovīziju!”.

 

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru