“Es esmu gatava uz pilnīgi un absolūti visu!” – modele Liene Ušakova skaistuma un mūžīgās jaunības dēļ būtu gatava darīt jebko

Foto – ekrānuzņēmums

Modele un TV šovu dalībniece Liene Ušakova atklājusi, ka nav nekā tāda, ko viņa nebūtu gatava pamēģināt, ja tas viņai nodrošinātu mūžīgo skaistumu un jaunību.

Atbildot uz jautājumu, vai ir kas tāds, ko viņa tomēr skaistuma un jaunības dēļ nebūtu darīt ar mieru, viņa atbild noliedzoši: “Es esmu gatava uz pilnīgi un absolūti visu. Man te nesen jautāja – ko es būtu gatava apēst, ja tas nodrošinātu mūžīgo jaunību? Es varētu apēst pilnīgi da jebko! Es skatījos vienu šovu, kur sieviete arī teica, ka viņa ēstu visu – pat fe****lijas, ja tas nodrošinātu mūžīgo jaunību. Es nevaru nepiekrist.”

Foto – ekrānuzņēmums

Liene arī stāsta, ka jāsaprot, ka viss strādā kompleksi, ka nevar cerēt uz brīnumiem, ja tu tikai vienu reizi dzīvē aiziesi pie kosmetologa: “Tā tas nestrādā!”.

Lai vēl: “Pēdējā pusgada laikā esmu ļoti, ļoti mainījusies” – latviešu dīdžejmeitenes Lienes Ušakovas dzīvē jaunumi

Runājot par pucēšanos, Ušakova stāsta: “Es esmu diezgan cimperlīga šajā ziņā – kad es pucējos, vajag tā, kā man vajag. Ja man trīs mati nestāvēs tā, kā man vajag – tad būs man traģēdija. Tad pēc tam dusmīga būšu ne tikai es, bet arī visi cilvēki, kas ir man apkārt.”

Foto – ekrānuzņēmums

Vairāk šajā video.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru