Nenēsājiet šīs lietas un neapkaunosieties: stiliste nosauc lietas, kas sievietēm pēc 40 gadu vecuma liks izskatīties smieklīgi

Personīgā stiliste Nataša Kolinsa pastāstīja, kādas lietas izskatās smieklīgi sievietēm pēc 40 gadu vecuma.

Caurspīdīga blūze ar banti

Blūze ar banti vizuāli piešķir 10 gadus.

Blūze pati par sevi var piešķirt elegantu izskatu, bet tikai viena detaļa var pievienot 10 gadus klāt. Kolinsa saka, ka blūze ar banti izskatās neizsmalcināta, pat ja to apvieno ar moderniem tērpiem. Stiliste iesaka izvēlēties zīda blūzes ar lentītēm, kurām nekādā gadījumā nevajadzētu sasiet bantes pušķīti – tad tēls izskatīsies harmonisks un moderns.

Spilgtas krāsas mākslīgās kažokādas mētelis

Protams, šis garderobes elements uzreiz piesaista garāmgājēju uzmanību. Taču nereti sievietes krāsainās kažokādās izskatās kā dīvaini putni. Labāk dod priekšroku koši krāsotām pūkainām jakām vai mēteļiem – tie izskatīsies organiskāk un neradīs nepiedienīgas asociācijas.

Lasi vēl: Āzijas stila salāti ar vistu, kuri aizstās jau apnikušo “Cēzaru”: ideāli gan svētku galdam, gan ikdienai

Kažokādas veste

Stilisti uzskata, ka kažokādas vestes ir pēdējo gadu galvenā antitendence.

Daudzi stilisti to vairākkārt ir nosaukuši par pēdējo desmit gadu galveno antitrendu. Taču joprojām ir sievietes, kuras mīl šo novecojušo garderobes priekšmetu. Tagad tiešām modē ir vestes – tās var būt no uzvalka auduma, pūra vestes vai mēteļa vestes, bet noteikti ne kažokādas vestes.

 

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru