VIDEO. “Vajadzētu sadedzināt!”: latviešu pazīstamais mūziķis Jānis Stībelis nespēj noslēpt nepatiku pret uzzīmētu portretu

Foto – ekrānuzņēmums

TV šovā “Četri uz koferiem” ceļojumā uz Ameriku devusies patiesi izcila kompānija – “Prāta Vētras” dalībnieks Māris Mihelsons, stiliste un modes māksliniece Indra Salceviča, TV personība Jana Duļevska un mūziķis Jānis Stībelis.

Viss jau būtu lieliski, taču… Kā vienu no saviem uzdevumiem viņi saņem tādu – jāuzzīmē ceļabiedru portreti.

Jānis Stībelis uzzīmē Janu Duļevsku, un kā vēlāk atklājas – tieši Jāņa darbs no radošās komandas saņem “zelta medaļu”, jo zīmējums šķiet patiešām episks.

Lasi vēl: Es esmu Antiņš, bet Pajoliņš točno ne!”: publiski samilzis ģimenes kašķis starp latviešu aktieri Andri Bērziņu un viņa meitu Mariju Bērziņu

Tomēr pats mākslinieks par padarīto izsakās gana skarbi”: “Godīgi sakot, es neesmu labs zīmētājs… To zīmējumu, manuprāt, vajadzētu sadedzināt, jo viņš ir briesmīgs!”.

48 gadus vecais mūziķis Jānis Stībelis ir pazīstams arī ar skatuves vārdu J Stever, viņš ir viens no populārākajiem un talantīgākajiem latviešu dziedātājiem. Kopumā ir izdevis deviņus studijas albumus. Piedalījies dažādos starptautiskos mūzikas konkursos, 2002.gadā arī “Jaunajā Vilnī”. Karjeru uzsācis 1999.gadā kopā ar grupu “Shake & Bake”. Jānis pēc izglītības ir diriģents.

Jānis Stībelis nokritizē savu zīmējumu TV šovā “Četri uz koferiem”, skaties šeit.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru