VIDEO. “Ir viens čalis, kas man visu laiku zvana…” : latviešu estrādes zvaigznei Olgai Rajeckai naktīs zvana kāds vīrietis un lūdz izdarīt ko neparastu

Foto – ekrānuzņēmums

Talantīgā un iemīļotā latviešu dziedātāja Olga Rajecka, TV muzikālajā šovā “Paaudžu duelis” pastāstījusi kādu neticamu gadījumu – izrādās, viņai regulāri zvana kāds vīrietis nakts vidū un prasa izdarīt ko īpašu!

“Runājot par zvaniem, man ir viens čalis, kas man visu laiku zvana. Goda vārds, viņš visu laiku man zvana pa naktīm… Vēl aizvakar viņš man zvanīja divos naktī. Un viņš man saka tā: “Olga, nodziedi man, lūdzu, “Lielo zivi” – stāsta Olga, sasmīdinot pārējos komandas biedrus.

Viņa gan vēlāk piebilst, ka patiesībā viņa šo vīrieti pazīst un viņš esot draugs, un ļoti jauks cilvēks.

Raidījuma vadītājs Lauris Reiniks interesējas, vai šis nakts zvanītājs zvana skaidrā?

“Nezinu! Bet izklausās, ka nē!” – viņa smejas un stāsta, kā izskatās tālākais scenārijs.

Lasi vēl: TV personības Lienes Stepenas dzīvē notikušas lielas pārmaiņas

“Tas ir tā, ka es tiešām guļu, man blakus guļ vīrs. Es negribu viņu modināt un es ar segu apsegusies dziedu “Lielā zive, mazā zive…”” – Olga smejas.

“Visu dziesmu garumā? Vai tikai pirmo pantiņu?” – atkal jautā Lauris.

“Nu visu taču!” – atbild Olga, atkal sasmīdinot studijā klātesošos.

@1188play Olga Rajecka naktīs saņem zvanus ar diezgan dīvainu lūgumu 😂🐠 Muzikālo šovu “Paaudžu duelis” skaties piektdienās 20:30, 360TV #tiktok #tiktoklatvija #latvijastiktok #tiktoklatvia #paaudžuduelis #1188lv #1188play #OlgaRajecka #LaurisReiniks #slavenības #izklaide #lielāzive ♬ original sound – 1188play

Grupas “Eolika” dziesma “Lielā zive”:

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru