Vai atceries, kurā nedēļas dienā dzimis tavs mazulis? Šim apstāklim ir spēcīga ietekme uz viņa likteni

Tici vai nē, bet nedēļas diena, kurā dzimis tavs bērniņš, var būtiski ietekmēt viņa likteni.

Pirmdiena

Pirmdienā, kas daudziem nepatīk, piedzimst mīlīgi un sirsnīgi bērni. Tiesa, viņiem bieži mainās noskaņojums, dažreiz viņi ir spītīgi un kaprīzi. Šiem mazuļiem ir nosliece uz pilnīgumu, viņiem patīk labipaēst un viņi ar prieku ķeras pie gatavošanas.

Otrdiena

Kareivīgais Marss ir aizgādnis otrdienā dzimušajiem. Šādi bērni ir ļoti enerģiski, viņiem patīk pavēlēt un pakļaut citus. Viņiem dzīvē daudz kas izdodas. Meitenes, kļūstot pieaugušas, parasti izvēlas partneri, kas arī dzimis kādā no zīmēm, ko pārvalda Marss, bet pašas šādā savienībā ieņem otro pozīciju.

Trešdiena

Trešdiena ir jautrākā nedēļas diena, jo tās patrons Merkurs ir žiglais dievu sūtnis. Viņa aizbilstamajiem parasti ir asa mēle, viņi ir vieglprātīgi, prasmīgi tirgotāji un rokdarbnieki. Mīlestībā cilvēki, kas dzimuši trešdien, ir ļoti pacietīgi un atsaucīgi.

Ceturtdiena

Ceturtdienā dzimušie bērni ir lieliski ģimenes cilvēki, bet par tādiem viņi kļūst tikai pēc tam, kad salauzuši daudzas sirdis. Viņiem patīk ceļot, viņi ir atvērti dažādiem jauninājumiem, azartiski un allaž smaidoši. Apkārtējos cilvēkos ceturtdienā dzimušie izraisa sajūsmu un apbrīnu par savu diženumu, tomēr viņi nereti ir pārāk augstprātīgi.

Piektdiena

Piektdienas pārvaldniece ir Venera. Tieši viņa šajā nedēļas dienā dzimušos bērnus apvelta ar skaistumu un mīlestību pret mākslu. Šie cilvēki viegli iemīlas, tiem patīk flirtēt, viņiem ir svarīga ārējā pievilcība. Viņi dievina saldumus un izklaides. Parasti piektdienā dzimušie ir radoši cilvēki, kas strādā mākslas jomā.

Sestdiena

Sestdienās dzimst bērni, kam lemts nākotnē kļūt par skolotājiem, zinātniekiem vai filozofiem. Viņus ietekmē Saturns – planēta, kuras ietekmē šie mazuļi nopietni uztver visuapkārt notiekošo.Starp citu, lai kādu darbības jomu neizvēlētos sestdienā dzimis cilvēks, ar viņu vienmēr var rēķināties – viņš nekad nepievils grūtā brīdī.

Lasi vēl: Šādi vīri ”nogalina” savas sievas, bet vēlāk čīkst par to. Lūk, kā viss sākas!

Svētdiena

Cilvēki, kas dzimuši Saules aizgādnībā, “spīd” visur un vienmēr, inficējot ikvienu ar savu optimismu. Saskaņā ar statistiku šie ļaudis ir nedaudz laimīgāki nekā cilvēki, kas dzimuši citās nedēļas dienās. Viņiem vienmēr viss izdodas, bet diemžēl bieži nākas saskarties ar skaudību. Tomērradoša pieeja palīdzs vētdienās dzimušajiem atrisināt visas problēmas un nedienas.

Avots:

liveinternet

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru