Kā tava bērna likteni ietekmē diennakts stunda, kurā viņš dzimis. Tas nav mazsvarīgi un daudz ko izskaidro!

Izvēloties vārda topošajam bērniņam, vecāki parasti koncentrējas ne tikai uz vārda skanējumu un modi, bet arī uz to, ko šis vārds nozīmē. Tomēr ne tikai vārds spēj ietekmēt likteni.

Bērna raksturs un nākotne ir atkarīgi arī no mazuļadzimšanas stundas, pauž astrologi. Uzzini, kāds ir tavs mazulis atkarībā no dzimšanas stundas!

Dzimšanas stundas: 24.00–2.00

Šajā laikāsākas jaunā diena, un pasaulē parādās cilvēki ar ļoti zinātkāru raksturu. Viņu debesu patrons ir Merkurs. Šiem bērniem, kas vienmēr atvērti jaunām lietāmļoti patīk mācīties. Tiesa, mammai jābūt modrai – bērniņa nervu sistēma nevar izturēt lielas slodzes.

Bērniem, kas dzimuši Merkura zīmē, raksturs ir aktīvs un zinātkārs, viņam vienmēr jābūt informētam par notiekošo, tāpēc neignorē sava bērna vēlmi veidot saskarsmi ar citiem cilvēkiem, pastāsti viņam interesantus stāstus no dzīves – viņš to noteikti novērtēs.

Šie bērni spēj iemācīties vairākassvešvalodas vienlaikus, un tevbiežiun ilgstoši ir jādodas pastaigāties kopā ar viņiem.

Lai bērniņš izaugtu gudrs un neatkarīgs, mammai jau no bērnības jāpievērš uzmanība viņa kontaktu lokam – bērns var būt ļoti atkarīgs no savu draugu kompānijas un aizrauties ar citu cilvēku idejām.

Dzimšanas stundas:02:00 līdz 4.00

Nakts vidū piedzimst mazuļi bites. Var tikai priecāties parviņu čaklumu. Tie, kas dzimuši no 2 līdz 4 naktī, atrodas Veneras aizgādnībā.

Šī planēta dāvā iespēju nopelnīt un tērēt naudu, kā arī viegli sasniegt mērķus visās dzīves jomās. Un, protams, mīlestība nav izņēmums.

Šajās stundās dzimisbērns ir apveltīts ar lielisku veselību un dzīvesprieku. Kad mazulis sāk pieaugt, nemēģini kontrolēt katru viņa soli, mierīgi ļauj bērnam būt atbrīvotam – saprātīgums un dabīgā piesardzība pasargās viņu no briesmām.

Viens no bērna rakstura mīnusiem ir vājš sabiedriskums, tāpēc mēģini šo īpašību viņā attīstīt jau no bērnības.

Lai arī bērns ir ārkārtīgi strādīgs, viņam var neveikties skolā un rasties grūtības panākt iekavēto, jo viņam ir sava vērtību sistēma, un nereti viņu nav iespējams pārliecināt par pretējo.

Dzimšanas stundas: 4.00–6.00

Rīta pusē savos valdījumos ienāk Marss. Tas darbojas no 4 līdz 6 no rīta.

Šajā laikā pasaulē parādās līderi, topošie vadītāji. Ja bērniņš piedzimst no rīta, viņš būs godīgs, neatkarīgs un ārkārtīgi spītīgs.

Lai neizaudzinātu tirānu un despotu, pēc iespējas rūpējies par mazulīti iespējami maigi, ieaudzinot viņā pacietību un rūpēs par mīļajiem. Meitenes var izrādīties pārāk untumainas, bet puikas jau agri apgūst vīriešu uzvedības prasmes, tāpēc ir ļoti svarīgi, kāds piemērs viņiem tiek rādīts.

Dzimšanas stundas: 6.00 – 8.00

Uz rīta pusi stājas spēkāNeptūns, un šajās stundās piedzimst ļoti jūtīgi un neaizsargāti bērni. Viņiem patīk noslēgties sevī, “uzzīmēt” savu pasauli un ienirt tajā.

Lai novērstu pilnīgu atraušanos no realitātes, ir svarīgi nodibināt labas attiecības ar tēti. Kādu laiku mazulim un tētim vajadzētu pavadīt laiku tikai kopā, bez svešiniekiem.

Šiem bērniem ir ļoti vāja veselība, viņi ir ļoti jūtīgi pret apkārtējo vidi, tāpēc centies pabūt ar mazuli pie dabas krūts.

Lai radītu savam mazulim interesi par dažādām lietām, stāsti viņam noslēpumainus un aizraujošus stāstus. Ja tavs mazulis ir dzimis norādītajās stundās, viņš var kļūt par lielisku psihologu. Pieaugušā vecumā viņam var rasties interese par radošu, brīvu darbību, pētniecību, bet, lai gūtu panākumus, šiem cilvēkiem nepieciešama disciplīna.

Dzimšanas stundas: 8.00–10.00

No pulksten 8 līdz 10 no rīta cilvēki piedzimst Urāna aizbildnībā un viņiem piemīt pārsteidzošs šarms. Tieši pie viņiem vērsīsies visi, kam vajadzīgs silts vārds un palīdzība, jo galvenās mazuļa īpašības pieaugot būs vienkāršība, cilvēciskums un humānisms. Iespējams, tava atvase spēs ieņemt cienījamu vietu labdarības veicināšanas jomā. Jo galu galā bieži šo bērnu intereses sakrīt ar vairākuma viedokli.

Dzimšanas stundas: 10.00-12.00

Debesu aizgādnis Saturns apvelta vēlā rītā dzimušos bērnus ar godkāri un principialitāti. No viņiem nākotnē bieži izaug politiķi, viņu viedokli ir grūti salauzt, viņi nekad neies kāda cita pavadā un būsuzticīgi sev un saviem mīļajiem. Šie cilvēki viegli nodibina kontaktus, un meitenes komunicē ar citiem tikpat viegli kā puikas.

Kopumā šie bērni jebkurā komandā vienmēr spēlē galveno lomu. Viņi dara tikai to, kas viņus interesē, tāpēc vecākiem ir jākontrolē viņu brīvība un jāattīsta tie dzīves aspekti, par kuriem bērnam ir interese. Biežāk atgādini mazulim, ka bez prasmes veikt ikdienas aktivitātes neviens sapnis nepiepildīsies.

Dzimšanas stundas: 12.00-14.00

Laikā no pulksten 12:00 līdz 2:00 valdošā planēta ir Jupiters – šajā laikā pasaulē nāk dedzīgi ceļotāji. Kopš ļoti agra vecuma viņi ir gatavi apceļot pasauli vai doties dēkaiņa Indianas Džounsa pēdās.

Kad mazulis pieaugs un kļūst salīdzinoši neatkarīgs, droši ļauj viņam doties garos ceļojumos, bet kvalitatīva izglītība būs visvērtīgākā dāvana šādam bērnam. Studijas ārzemēs var būt ideāla iespēja. Šiem bērniem ir svarīgi neuzspiest savu viedokli, jo dažreiz viņi paši tiešām labāk zina, ko dara.

Dzimšanas stundas: 14.00-16.00

Ja bērniņš piedzimis dienas laikā, dzīves problēmas tikai norūdīs viņa raksturu. Plutons piešķir viņiem spēju pārvarēt dzīves grūtības ar neticamu izturību. Tavs uzdevums ir iemācīt bērnam tiekties pēc reāliem un patiešām svarīgiem mērķiem.

Dzīvē šādi bērni nebaidīsies no pārbaudījumiem un ļoti agri uzdos tev visneērtākos jautājumus, uz kuriem tev nāksies atbildēt. Bieži vien šo bērnu veselībai ir jāpievērš pastiprināta uzmanība. Tā kā viņiem dažkārt pietrūkst mēra sajūtas, pārliecinies, vai viņi nav nejauši savainojušies. Piemēram, futbola mačā vai koncertā – starp šādiem bērniem bieži sastopami dedzīgi līdzjutēji un fani.

 Dzimšanas stundas: 16.00-18.00

Tuvojoties vakaram, atkal stājas spēkāVenera, taču šajā gadījumā tās ietekme drīzāk izpaužas kā liela vajadzība atrast patiesu mīlestību. Pateicoties tādām iezīmēm kā līdzjūtība un spēja iejusties otra cilvēka ādā, šajā periodā dzimušie cilvēki bieži apprecas agrā vecumā. Tāpēc ir svarīgi pēc iespējas agrāk izskaidrot šādiem bērniem pieaugušo dzīves likumus, jo ​​viņiem patīk komunicēt ne tikai ar vienaudžiem.

Dzimšanas stundas: 18.00-20.00

Iestājas vakars, un šajā laikā piedzimst cilvēki, kuri zina, kā atrast izeju no pat pašām sarežģītākajām situācijām. Viņu aizgādnis ir Merkurs, un neatkarīgi no tā, kas notiek, šāds bērniņš nekad nepadosies.

Viņš būs uzticīgs savām idejām, draugiem un mīļajiem. Šiem bērniem ir svarīgi valkāt ne tikai skaistas, bet arī ērtas drēbes: pašnovērtējums un garastāvoklis ir atkarīgs no viņu fiziskajām ērtībām. Tavs galvenais uzdevums ir iemācīt bērnam nekrist galējībās un pret visu attiekties prātīgi, problēmu risināšanā ņemot vērā ne tikai citu, bet arī savas intereses.

Dzimšanas stundas: 20.00-22.00

Šajās stundās pasaulē nāk ar izcilām dotībām apveltīti bērniņi, jo viņu aizgādne ir Saule. Parasti šie mazuļi ir ļoti kustīgi, sportiski, vienaudžiem viņi patīk, bet agri romāniņi jau no pirmās klases nav nekāds brīnums.

Šie bērni ir apveltīti ar azartisku dabu un mākslinieciskām nosliecēm. Necīnies ar to, vienkārši atbalsti mazuli it visā, un tu varēsi lepoties ar viņu!

Dzimšanas stundas 22.00-24.00

Tuvāk naktij dzimušos cilvēkus aizsargā noslēpumainais Mēness. Viņi ir ļoti pieķērušies saviem vecākiem, lepojas ar viņiem un daudzējādā ziņā atdarina. Neuztraucies, ja pieaugušā dzīvē tavs bērns pārāk ātri nepakāpjas pa karjeras kāpnēm – vienkārši doma par personīgā labuma gūšanu viņam nav tuva.

Lasi vēl: Dienas, kad ieteicams doties uz kapsētu. Aizgājēji mūs gaida. Bet ir dienas, kad labāk viņus neapciemot

Bet no šā bērna var izaugt izcils ģimenes cilvēks, kurš ciena priekštečus un ģimenes tradīcijas. Svarīgs aspekts, kam vecākiem jāpievērš uzmanība, ir tāds, ka bērns, kurš dzimis Mēness aizbildnībā, smagi pārdzīvo atvadīšanos no pazīstamām lietām: skolas, mājām un pat iemīļotā apģērba. Mēģini izskaidrot savai atvasei, ka pārmaiņas ir svarīga dzīves sastāvdaļa un tās ir jāprot pareizi uztvert.

Avots: liveinternet

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru