Slikti jaunumi kafijmāniem: kafiju nav vēlams lietot aukstajā gadalaikā

Aukstajā gadalaikā karsts dzēriens mums šķiet gandrīz vai vienīgais veids sasildīties, it īpaši, ja daudz laika jāpavada ārā. Tomēr daudzi iespējams pamanīja, ka patīkami pa ķermeni plūstošais siltums ļoti ātri pazūd. Kāpēc tā notiek un kādi dzērieni nav ieteicami ziemā?

Pazeminātas temperatūras apstākļos mūsu ķermeņiem ir raksturīgi atdot siltumu apkārtējai videi. Nenoliedzami, pasargāties no atdzišanas palīdz apģērbs un mums jau zināmie karstie dzērieni, pateicoties kuriem var ātri, bet uz īsu brīdi sasildīties.

Vēl viens moments, kuram ir vērts veltīt mazliet uzmanības, attiecās uz mūsu izvēlēm. Kafija lielos daudzumos – nav labākā izvēle aukstai dienai, ja to lietojiet ar lielu cukura saturu.

Tie, kas iecienījuši kafiju, zina par tās galvenajām priekšrocībām. Bez enerģijas lādiņa, viņš stimulē smadzeņu darbību, veicina vielmaiņu, paaugstina izturību un nodrošina organismu ar nepieciešamajiem antioksidantiem. Skaitās, ka, pateicoties tās saprātīgai lietošanai, var samazināt risku veselai rindai saslimšanu (piemēram, sirds, onkoloģijas, Alcheimera slimībai, Parkinsona un demencei).

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru