“Melot ir slikti!” latviešu politiķis Krišjānis Kariņš pieķerts nesmukos melos


Jau ziņots, ka bijušais premjerministrs Krišjānis Kariņš, pildot savus pienākumus, vairākkārt bija izmantojis privātās lidmašīnas. Sākotnēji bija teikts, ka tas noticis 18 reižu, taču tagad gaismā nācis pavisam cits cipars.

Politiķis, bijušais Zemkopības ministrs Didzis Šmits soctīklā “X” raksta:

“Pēc informācijas “precizēšanas” izrādās Kariņš ir lidojis ar privātu reisu nevis 18, bet gan 37 reizes un turpinājis to darīt arī kā ārlietu ministrs. Melot ir slikti! Melot bezjēdzīgi ir stulbums! Novēlu Krišjānim un Jaunajai Vienotībai lidojumam labvēlīgu laiku!”

Iepriekš jau tika ziņots, ka izmantojot privāto lidmašīnu pakalpojumus valstij viens šāds reiss var izmaksāt no apmēram 14 300 līdz gandrīz 50 000 eiro, taču tagad noskaidrojies, ka šī summa varētu būt ievērojami lielāka.

Iepriekš tagadējais Ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš nenoliedza, ka patiešām ir izmantojis privātos lidojumus, tāpat viņš apzinoties, ka tas ir dārgs pakalpojums, jo viens lidojums visai delegācijai var sasniegt pat vairākus desmitus tūkstošu eiro.

Tomēr Kariņš sev par attaisnojumu žurnālistiem stāstīja, ka pildot Ministru prezidenta amata pienākumus, pasauli bija satricinājusi Covid-19 pandēmija, kas nozīmējis to, ka aviosatiksmes komercreisiem bijuši “pārrāvumi” vai tie bijuši pavisam atcelti.

Tomēr nav saprotams, kāpēc Ārlietu ministrs noklusējis faktu, ka ar privāto lidmašīnu lidojis nevis 18 reižu, kā sākumā tika apgalvots, bet gan 37 reizes?

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru