“Man ir ļoti lielas skumjas” – talantīgais latviešu dziedātājs Dzintars Čīča vairs neslēpj savas sajūtas

Foto – ekrānuzņēmums

Jau ziņots, ka Latvijā mīlētais un cienītais dziedātājs Dzintars Čīča nesen nāca klajā ar priecīgu vēsti – viņš plāno pārcelties atpakaļ uz dzīvi dzimtenē. Tagad viņš paskaidro, kāpēc.

Kā raksta žurnāls “Privātā Dzīve”, dziedātājs kopā ar ģimeni uz Angliju pārcēlās dzīvot 2019.gadā. Tur pasaulē nāca arī viņa un mīļotās sievietes Samantas meitiņa Gabriela.

Tagad Čīča saviem faniem paziņojis, ka jau tuvākajā laikā plāno pārcelties atpakaļ uz Latviju, un tam ir kāds ļoti svarīgs iemesls.

“Man ir ļoti lielas skumjas pēc mājām. Pilnīga nepiederības izjūta Anglijā. Ilgtermiņā tas nav mazāk sāpīgi kā darba vai naudas trūkums,” – viņš pastāstījis žurnālam “Privātā Dzīve”.

Foto – ekrānuzņēmums

Dzintars atklāj, ka Anglijā viņš jau gadu strādā par taksometra šoferi, un sapratis, ka tā turpināt vairs nevar, jo viņš taču ir dziedātājs, uz kura koncertiem Latvijā vienmēr bijušas izpārdotas zāles. “Vai tiešām man ir jābūt taksistam Anglijā?” – viņš saka.

Tāpat Čīča satraucies arī par savu bērnu nākotni, dzīvojot Anglijā, viņš neslēpj, ka viņi tur tāpat kā viņi ar sievu, vienmēr būs tikai iebraucēji no citas zemes. Līdz šim dziedātājs bērnus veda uz Latviju vienu reizi gadā, tāpēc ne dēlam, ne meitai šī zeme nav sveša.

Dziedātājs stāsta, ka sākotnēji, kad pārcelsies uz Latviju, viņš ar ģimeni sāks dzīvot dzimtajā pilsētā Sabilē, tomēr kādu dienu vēlētos, lai viņam piederētu dzīvoklis Rīgā.

Viņš nedaudz satraucas par to, vai izdosies šeit nopelnīt un būs darbs, tomēr tic un cer, ka viss sanāks.

Lasi vēl: “Manos gados jau vairs nevienam neesmu vajadzīgs…” – komponists Raimonds Pauls atklāti runā par nākotni

Jau ziņojām, ka nesen tika izziņota Dzintara Čīčas jaunā koncertprogramma “Es mīlu tevi tā”. Šajā programmā dziedātājs apkopojis savas mīļākās dziesmas par mīlestību.

Čīčas koncertprogramma sāksies jau pavisam drīz – pirmais koncerts tika aizvadīts 2.martā Jūrmalā, bet dziedātājs koncertēs arī citās Latvijas pilsētās – Ventspilī, Liepājā, Talsos, Rīgā, Jelgavā, Saldū, Dobelē, Valmierā, Jēkabpilī, Alūksnē, Bauskā un Rēzeknē.

Visu interviju ar Dzintaru Čīču lasi 23.janvāra “Privātā Dzīve” numurā.

 

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru