Lauvai patīkama tikšanās, bet Ūdensvīram jābūt uzmanīgam; Perlas dienas horoskops 13. februārim

Otrdiena, 2024. gada 13. februāris, būs grūtību un nozīmīgu pienākumu pilna diena. Saskaņā ar slavenās astroloģes Andželas Perlas teikto, nav ieteicams sākt neko jaunu.

Nelielas negaidītas problēmas un raizes var neļaut tev pabeigt iesākto un sasniegt vēlamos rezultātus. Turklāt tev vajadzētu atturēties no piedalīšanās baumu un tenku izplatīšanā. Ir svarīgi censties katrā cilvēkā un notikumā saskatīt labo.

 

Uguns zīmes

Auns (21. marts – 19. aprīlis)
Šajā laikā būs izdevīgi būt aktīvam. Centies neapstāties uz vietas, ja ir iespēja virzīties uz priekšu. Tava labi attīstītā intuīcija palīdzēs tev atrast izeju no jebkuras krīzes situācijas. Ir svarīgi nebūt skaudīgam un neizplatīt aizspriedumus.

Lauva (23. jūlijs – 22. augusts)
Šodien tev būs patīkama tikšanās ar cilvēku, ar kuru dažādu iemeslu dēļ jau sen neesi komunicējis. Centies izvairīties no pašapmierinātības vai pārmērīgām prasībām pret partneri. Neuztraucies par alkohola lietošanu.

Strēlnieks (22. novembris – 21. decembris)
Centies tikt galā ar negatīvajām emocijām, pat ja to ir pārāk daudz. Pārāk bērnišķīga izturēšanās var iedragāt tavu pašapziņu. Šodien ir lieliska diena iepirkumiem, tavas garderobes atjaunošana būs ļoti aktuāla.

Foto – Pexels

Zemes zīmes

Vērsis (20. aprīlis – 21. maijs)
Sagatavojies nopietnai sarunai ar priekšnieku, īpaši, ja esi to ilgstoši atlikis. Šodien būs arī iespēja panākt vienošanos ar partneri un rast iekšējo mieru. Iespējams, pavadot laiku vienatnē, tev izdosies apzināties daudzas iepriekš nepieejamas lietas. Esi piesardzīgs ar mēlēm.

Jaunava (23. augusts – 22. septembris)
Šodien tev nevajadzētu pret nevienu paaugstināt balsi. Pārmērīga emocionalitāte sarunās var negatīvi ietekmēt tavas attiecības ar citiem. Šajā dienā tu sajutīsi iekšējā spēka atmodu un pārmaiņas savā iekšējā būtībā.

Mežāzis (22. decembris – 19. janvāris)
Mežāzis vajadzētu izvairīties no savu spēku un spēju pārvērtēšanas, jo tās nav neierobežotas. Uzņemies tikai tos darbus, kurus plāno pabeigt. Nesarunājies ar tuviniekiem par sīkumiem.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru