Ģimenēm nu ir kārtīgs iemesls priecāties! Veikalu tīkls LIDL nāk klajā ar ļoti priecīgām ziņām

Foto – ekrānuzņēmums

“LIDL Latvija” paziņojis, ka jau no 27.novembra plānojuši paplašināt šajā gadā uzsākto sadarbību ar Sabiedrības integrācijas fondu, un turpmāk Latvijas Goda ģimenes visas preces varēs iegādāties par 10% lētāk.

Īpašais piedāvājums turpmāk attieksies arī uz veikalos nopērkamo fasēto un visa veida uz vietas cepto maizi (izņemot smalkmaizītes), tāpat arī uz “Saguaro” dzeramo ūdeni, “W5” sadzīves ķīmijas un uzkopšanas līdzekļiem, kā arī “Sweet Corner” saldumiem.

Latvijas Daudzbērnu ģimeņu apvienības valdes priekšsēdētāja Elīna Treija atzīst, ka augsti novērtē to, ka “Lidl” ir paplašinājis īpašo produktu klāstu, un ka Goda ģimenēm tiek piedāvātas pastāvīgas atlaides.

Atgādināsim, ka jau kopš šī gada 9.augusta “Goda ģimenes” apliecības īpašnieki visos “Lidl” veikalos visā Latvijā ar 10% atlaidi var iegādāties kosmētikas zīmola “Cien” preces, mazuļu zīmola “Lupilu” produktus, kā arī pusaudžu “Pepperts” apģērbu, tāpat arī īpašas atlaides tiek piedāvātas gan augļiem, gan dārzeņiem.

Lai saņemtu īpašo atlaidi, “Lidl” veikalos pie kases ir jāuzrāda derīga “Goda ģimenes” apliecība kopā ar personu apliecinošu dokumentu.

Apliecība “Goda ģimene” ir valsts veidota un Sabiedrības integrācijas fonda īstenota atbalsta programma daudzbērnu ģimenēm, kuras aprūpē trīs un vairāk bērnus vecumā līdz 18 gadiem, kā arī pilngadīgas personas, kuras nav sasniegušas 24 gadu vecumu, ja tās iegūst vispārējo, profesionālo vai augstāko izglītību. Kā arī ģimenēm, kuru aprūpē ir bērni ar invaliditāti vai pilngadīgu personu, kas nav vēl sasniegusi 24 gadu vecumu un kurai noteikta I vai II grupas invaliditāte.

SIA “Lidl Latvija” tika izveidots 2018.gada februārī. Šobrīd 12 Latvijas pilsētās ir 26 “Lidl” veikali.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru