Es savu sievu iemainīju pret jaunu meiteni un tagad dzīvoju kā cietumā..

Kāds vīrietis pameta savu ģimeni, kurā viņš bija nodzīvojis 35 gadus un izaudzinājis vairākus pieaugušus bērnus, skaistas mīļākās dēļ. Drīz vien viņš saprata, cik nopietnu kļūdu ir pieļāvis. Anonīma atzīšanās.

Mēs ar sievu esam kopā jau 35 gadus, kopā esam piedzīvojuši daudz ko, izaudzinājuši dēlus un meitu, kuri ir ieguvuši labas darbavietas un ģimenes. Tas, ka viņi ir izauguši par veiksmīgiem un laimīgiem cilvēkiem, ir tikai Annas nopelns.

Kad pensionējāmies, mēs nolēmām savus ietaupījumus ieguldīt vienā uzņēmumā. Rezultāts pārspēja manas pārdrošākās cerības: es nekad mūžā nebiju redzējis tik daudz naudas, es gandrīz nezināju, kur to likt.

Lasi vēl: Vecmāmiņa pastāstīja, kādā traukā ķiplokus var uzglabāt visu ziemu, lai tie nezaudētu savu kvalitāti

Dzīve bija mainījusies. Mēs pārvācāmies uz prestižu rajonu, nomainījām automašīnas, sākām apmeklēt svarīgus pasākumus un privātas pieņemšanas. Apkārt virmoja skaistas meitenes, un visi mani paziņas nāca ar jaunām pavadonēm. Šķita, ka ar vienu sievieti nepietiek.

Es jutos kā pasaules karalis un tērēju naudu pa kreisi un pa labi.

Un tad es satiku meiteni. Jauna, pievilcīga… Diāna nenovērsa no manis acis, šķita gatava visam – un es iemīlējos. Bet viņai bija nosacījums: man viņa bija jāapprec.

Biju ciemojies pie Diānas un viņas mātes: viņa bija tāda pat vecumā kā mana sieva, bija sarūpējusi greznas vakariņas un tad sāka izvirzīt nosacījumus, sakot, ka viņai rūp meitas laime. Viņi deva man trīs mēnešus laika, lai izšķirtos, citādi mēs vairs neredzēsimies. Vai es rāpoju uz ceļiem, solīdama visu izlabot? Es neatceros.

Kad atgriezos mājās, es sāku apsūdzēt Annu visās iespējamajās un neiedomājamajās lietās. Strīds pēc strīda, un es patiešām sāku viņu ienīst. Es sasaucu ģimenes padomi, lai visiem atvērtu acis par viņu. Viņas “pārkāpumu” sarakstā bija viņas liekais svars un fanātiskā ticība. Es teicu, ka viņas lūgšanas nav nekas cits kā aizlūgšanas, apsūdzēju viņu par romānu ar mācītāju.

Sieva atvairīja visus manus uzbrukumus un tad teica: es zinu, kas notiek, un es tevi nododu tai jaunajai blondīnei, kuru tu vajā.

Turpinājumu lasiet nākamajā lapā!

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru