Absolūts modes hīts! Kādi ir vismodernākie smaržu aromāti šajā ziemas sezonā?

Katrai sezonai piestāv dažādi aromāti. Lai izvēlētos pareizās smaržas ziemai, ir jāzina daži noslēpumi.

Foto – Pexels

Ziemā vienmēr gribas siltumu, mājīgumu un harmoniju, un tas ik saistīts ne tikai ar ikdienu, bet arī ar smaržām.

Kā izvēlēties smaržas ziemas sezonai?

Pirmkārt, jāatceras – jāizvēlas būtu tādas smaržas, kurās dominē daudzšķautņaini aromāti. Turklāt, jo vairāk smaržu notis, jo labāka izvēle.

Otrkārt, jāizvēlas siltus aromātus – jo vairāki aromātu vienās smaržas, jo vienmērīgāk tās izplatīsies uz ādas pēc uzklāšanas un ilgāk saglabās savu efektu.

Kādi aromāti šosezon ir modes hīts?

Modes mākslinieki jau radījuši jaunās smaržu kolekcijas un tajās dominē, protams, ka siltie aromāti – austrumnieciski, garšvielu, šokolādes, karameļu, vaniļas un kafijas notis. Šur tur pa kādai ziedu smaržai, klasiskās rozes un orhidejas.

Kā absolūts modes hīts šajā sezonā ir divi aromāti – muskusa un kakao toņi. Interesanti, ka šie arī vienīgie, kas der abiem dzimumiem – gan vīriešiem, gan sievietēm!

Kas vēl jāzina par smaržu lietošanu?

Pirmkārt, tās iegādājoties jāpievērš uzmanība, vai tas ir tualetes ūdens vai parfīms. Ja pirmais, uzpūšot uz ādas, tas būs vieglāks un ātrāk izgaisīs. Ja tas ir otrs variants, jābūt uzmanīgam, lietojot to uz ādas – pareizi to darīt no paliela attāluma, un noteikti ne vairāk par vienu pūtienu. Citādi smaržas apkārtējiem var izrādīties pārāk intensīvas. Jūs taču nevēlaties, lai kāds saka: “Ak, Dievs! Jāiet pārsēsties kaut kur tālāk prom….”.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru