“Es kā lepna latviete esmu ļoti pateicīga Amerikai” – TV personības Janas Duļevskas ģimenes dzīvē notikušas pārmaiņas

Foto – ekrānuzņēmums

TV personība Jana Duļevska un viņas dzīvesbiedrs, hokejists Rodrigo Laviņš, ir divu dēlu vecāki. Vecākais dēls Martins jau kādu laiku spēlē hokeju un arī uzsācis mācības Amerikā. Raidījumā “Māmiņu klubs” Jana stāsta, kā tikuši pie tādas iespējas.

Janai Duļevskai un Rodrigo Laviņam ir divi dēli – vecākajam dēlam Martinam ir jau 20 gadu, bet Niklāvam – 12 gadi. Abiem ir astoņu gadu starpība.

“Patiesībā tā ir brīnišķīga vecuma starpība, es visiem iesaku! Neviens ne par ko nekad nav cīnījies, ir savstarpēja cieņa, un šausmīga mīlestība. Citi kādreiz saka – ārprāts, cik liela starpība! Bet man liekas, ka tas ir tieši ideāli! Vecākais var pamācīt, padomiem dalīties, rūpēties. Labāk nevar būt! Un tā gaidīšana – mazais šausmīgi gaida brāli mājās…” – stāsta Jana.

Lasi vēl: “Lūpas vajag, skropstas vajag, sporta zāli vajag… vīrs obligāts” – latviešu stiliste Indra Salceviča pasmejas par “mūsdienu” sievietēm

Vecākais dēls Martins jau kādu laiku dzīvo Amerikā, kurš viņš ne tikai spēlē hokeju, bet ir uzsācis arī mācīties universitātē.

“Viņš mācās pirmo gadu universitātē un pateicoties hokejam viņam ir tāda iespēja. Tā ir brīnišķīga iespēja mācīties Amerikā, jo tās izmaksas ir ļoti lielas un tas ir patiešām dārgi. Bet, ja tevi ir ievērojuši kā sportistu un piedāvājuši paralēli hokejam arī apgūt mācības universitātē, tā ir laime! Esam par to ļoti pateicīgi. Es kā lepna latviete esmu ļoti pateicīga Amerikai par šādu iespēju – par to, ka dēlam ir iespēja mācīties un spēlēt hokeju tik augstā līmenī. Viņam ļoti patīk tas hokejs, viņš jau kā mazs zīdainītis skatījās hokeju,” – Jana atceras.

Foto – ekrānuzņēmums

Raksta turpinājumu lasi nākošajā lapā:

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru