-21 grāds! Kur Latvijā trešdienas rītā fiksēts vislielākais sals?

Foto – Pexels

“Minimālā temperatūra šorīt līdz plkst. 8. Viszemākā temperatūra bija Madonā, kur tā sasniedza -15,1 °C. (Dati no Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra novērojumu stacijām. Lokāli temperatūra pat nelielā attālumā var atšķirties)” – raksta laika ziņu moderators Toms Bricis vietnē “Facebook”.

Pie Toma Briča ieraksta komentāros cilvēki raksta:

“Pretīgā ziema… un vēl tikai novembra beigas…..”

“Haaah! Man tikai -3. Man Pierīgā nav nekādi -5 no rītiem”

“Paldies dievam dzīvoju, Liepājā. Godīgi jau šis sniegs ir pamatīgi uzkritis uz nerviem. Ielas netīrītas, ietves ne tik, liekas pirmo reizi mūžā sniegu redz! Varētu šis sniegs iet projām un atkal būt kaut vai plikais zālei.”

Bet kāds komentētājs ievietojis fotogrāfiju, kurā redzams, ka uz termometra stabiņa sals ir pārsniedzis -20 grādu atzīmi. Pie foto rakstīts: “Rugājos. Rītausmā bija -21”.

“Redziet kā globālisti mums sprauž batonus par globālo sasilšanu. Muļķības pēdējās. Jo tas, ko piesārņo cilvēce ir salīdzinājumā nekas, ko trīs dienās izspļauj vulkāni uz zemes virsas. Lielākie co2 ražotāji ir vulkāni.”

Atgādināsim, ka vakardien vietne “Meteo.lv” vietnē “X” izplatīja brīdinājumu:

“Šonakt snigs vien vietām, bet rīt (29.11.) pēcpusdienā Latviju no dienvidaustrumiem sasniegs plaša nokrišņu zona – stiprs sniegs gaidāms jau daudzviet, savukārt naktī uz ceturtdienu centrālajos rajonos snigs pat ļoti stipri – tur sniega segas biezums palielināsies par 10-12 cm.”

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru