Viņš sabojās tavu dzīvi: 5 pazīmes, kas liecina par patoloģisku meli, ar kuru nevajadzētu precēties

Ja laikus nesaproti, ka tavs partneris ir patoloģisks melis, tam var būt smagas sekas uz visu atlikušo dzīvi.

Cilvēki, kuri ir iegrimuši jaunās mīlestības aizraujošajā jūrā, bieži vien atmet jebkādas šaubas par savu partneri. Piesardzības un kritiskās domāšanas zudums šādā situācijā ir saprotams, taču tam var būt smagas tālejošas sekas, ja laulības dzīvi sāksiet ar patoloģisku meli, kurš nav tas, par ko sevi uzdod.

Eksperti iesaka mīlētājiem uz brīdi noņemt rozā brilles un paskatīties, vai viņu jaunā partnera uzvedībā neparādās 5 klasiskās patoloģiskā meļa pazīmes.

5 patoloģiska meļa pazīmes

Attiecības atgādina romantisku pasaku. Patoloģiskie Krā***ki bieži vien ķeras pie sava upura “bombardēšanas” ar intensīvām simpātiju izpausmēm – pastāvīgiem komplimentiem, bagātīgām dāvanām, neplānotiem romantiskiem randiņiem un pārāk agriem solījumiem.

Lasi vēl: Šīs zodiaka zīmes sagaida grūtības martā: kam jābūt piesardzīgiem

Neticami fakti, kurus nav iespējams pārbaudīt. Patoloģiskajiem meļiem gandrīz vienmēr ir apbrīnojams CV un ģimenes vēsture: viņi ne tikai studējuši universitātē – viņi mācījušies pasaulē prestižākajā Jēlas universitātē.

0 votes, 0 avg

Pārbaudi savas zināšanas par Latvijas filmām!

Portāls Tribīne grib pārbaudīt tavas zināšanas par Latvijas filmām! Aizpildi šo ātro testu un uzzini, cik labi orientējies Latvijas kino! Tavā rīcībā būs tikai 30 sekundes!

1 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

2 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

3 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

Your score is

The average score is 73%

0%

Viņu vecāki ir ne tikai bagāti, bet arī nodibinājuši ģimenes fondu, kas nodarbojas ar filantropiju. Tikai šeit ir problēma: nevienam no šiem neticamajiem faktiem nav nekāda apstiprinājuma.

Turpinājumu lasiet nākamajā lapā!

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru