Tiek nofilmēts kā Dziesmusvētku biļešu rulli ieslidina somā. Rīkotāji vēršas policijā

Sestdienas, 3. marta, rītā lielveikalā “Sky&More” cilvēki, kuri rindā gaidīja iespēju iegādāties Dziesmu svētku biļetes, novēroja, ka tirgotāja “Biļešu paradīze” darbinieces notin rulli ar aptuveni 200 svētku biļetēm, ziņo aculieciniece.
Svētku rīkotāji par notikušo vērsušies policijā. “Es parasti publiski neko skaļi nesaku, bet šoreiz laikam nevar klusēt! Kā jau liela daļa tautiešu, 3. marta rītu pavadīju Dziesmu svētku biļešu rindā. Rindā, kurā pavadītas 24 stundas. Atverot kasi “Sky&More” lielveikalā, “Biļešu paradīzes” meitenes norullēja aptuveni 200 biļetes mistiskām vajadzībām! Tieši cik godīgā sabiedrībā mēs dzīvojam?” vēsta aculieciniece, video autore.
Dziesmusvētku drudzis jau pārņēmis visu sociālo tīklu. Ir izdomāti dažādi joki par šīm ļoti dārgajām biļetēm un cilvēku rindām, kas stundām stāvēja vēloties iegādāties biļetes uz svētkiem.

“No video rodas priekšstats, ka persona, iespējams, ļaunprātīgi izmantojusi dienesta stāvokli un ieguvusi svētku biļetes, apejot noteikto biļešu tirdzniecības kārtību,” pauž Vasiļjeva. Pagaidām gan nav skaidrs, vai biļetes ir uz kādu svētku pasākumu, vai tās ir apdrukātas. Tāpat nav zināms, kas ir persona, kura biļetes paņēma tiek vēstīts delfi.lv

“Biļešu paradīzes” līdzīpašnieks un vadītājs Ēriks Naļivaiko gadījumu lielveikalā atsakās komentēt, kamēr nav veiktas pārbaudes, izpēte un notikušo nav izmeklējušas tiesībsargājošās iestādes. “Nav zināms, vai tā ir provokācija, ļaunprātība, nolaidība. Es neuzticos un neticu publiskā telpā izteiktiem viedokļiem, izliktiem foto un video. Līdz šim esmu redzējis daudz brīnumu,” portālam “Delfi” pauž Naļivaiko.

Šobrīd visi cilvēki ir pārsteigti kādās summas tiek tirgotas svētku biļetes un daudzi uzskata, ka atpazīstamiem cilvēkiem šīs biļetes uz uz pusi lētākas nekā ”parastiem” cilvēkiem.

 

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru