Šis ir patiesais iemesls, kādēļ neviens nav informēts par Mihaela Šūmahera veselību

Kā zināms, 45 gadus vecais Šūmahers 2013. gada decembra izskaņā, slēpojot Francijas kūrortā Meribelā, piedzīvoja kritienu un atsita galvu pret akmeni, kā rezultātā tika gūta nopietna galvas trauma.

Kopš tā laika viņš Francijā atradās mākslīgi radītā komā, bet 2014. gada jūnija vidū vācietis no komas atmodās un tika pārvests uz klīniku Šveices pilsētā Lozannā. Savukārt šobrīd Šūmahers ārstēšanos turpina mājās.Nepilnus divarpus gadus pēc neveiksmīgās slēpošanas Alpos, joprojām nav zināms, kāds ir veselības stāvoklis septiņkārtējam Formula 1 pasaules čempionam.  Un Šūmahera menedžere, Sabīne Kema, darīs visu, lai tas tā arī paliktu.

Sestdienas izdevumā, laikrakstā „Süddeutschen Zeitung“ Kema skaidro, kāpēc par Šūmahera veselības stāvokli netiks ziņots.

Kema: “Šobrīd es neredzu citas alternatīvas. Katrs izteiktais teikums radīs jaunus jautājumus. Vairs nebūs miera.” Bet tieši to vēlas Kema un visa Šūmahera ģimene– mieru.

Kema: “Mihaels publiski neiztirzāja savu privāto dzīvi arī pirms negadījums. Un visi to bija pieņēmuši kā pašsaprotamu.”

Arī uz fanu vēstulēm atbildes tiek uzmanīgi izvēlētas, ko atbildēt tiem, kuri tiešām vēlas uzzināt, kā Šūmaheram klājas.

Kema: “Uz šiem jautājumiem nav iespējams atbildēt pāris teikumos.”  Tas drīzāk ir nepārtraukts process un mēs vēlamies izvairīties no dažādām atbilžu interpretācijām.

Vai viņš var iet? Vai var runāt? Kā viņam iet pēc tam, kad pamodās no 6 mēnešus ilgās komas? Kema nekādas jaunas detaļas nevēlējās sniegt.

Viņas pārliecība ir balstīta tajā, ka uzskata, ka Šūmahers tā būtu vēlējies…

 

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru