Seši veidi, kā ēst mazāk un nejust izsalkumu

Reizēm gadās, ka ēdam un ēdam, bet nejūtamies paēduši. Mūsu ēdienkartē ir viss, kas atrodas pie rokas, bet pieņemamu rezultātu nevaram sasniegt.

Bet šī prakse ļoti ātri beidzas ar nevēlamu tauku rezervju uzkrāšanos.

Katra ēdienreize, neatkarīgi no tā, cik maza, satur noteiktu kaloriju daudzumu. Turklāt daži pārtikas produkti mūsu ķermenī ienes daudz vairāk enerģijas nekā citi.

Ir nepieciešams kontrolēt savu uzturu. Kā to izdarīt pareizi? Kā ēst mazāk un nebūt izsalkušam?

Mēs piedāvājam dažus vienkāršus padomus, kas jums jāpiemēro praksē. Neļaujiet sev piepildīt vēderu ar tukšām kalorijām bez būtiskām uzturvielām – tas ir vissvarīgākais sabalansēta uztura bauslis.

Neizlaid brokastis

Labas, barojošas brokastis ir ļoti svarīgas. Tas ne tikai nodrošina jūs ar enerģiju visai dienai, bet arī stimulē kvalitatīvu vielmaiņu. Tas nozīmē, ka sievietes, kas ēda brokastis, dienas laikā noteikti sadedzinās vairāk kaloriju.

Lasi vēl: Vecmāmiņas receptes ekzēmas ārstēšanai

Dzert pienu

Tas ir lielisks un, iespējams, labākais kalcija avots. Pētījumi liecina, ka sievietes, kas patērē daudz kalcija, ir ievērojami slaidākas un viņu ķermenis ātrāk sadedzina taukus. Piens var arī ļoti ātri remdēt izsalkumu, tāpēc, dzerot to cukurotu sulu vietā, varēsiet saglabāt vēlamo ķermeņa svaru.

Ūdeni dzer pirms ēšanas, nevis pēc.

Tādā veidā piepildīsi vēderu un ēdīsi ievērojami mazāk. Vai tas nav ļoti vienkārši? Apmāniet savu ķermeni, un tas neprasīs lielu daudzumu pārtikas. Pirms pasūtītā ēdiena izdzeriet 2 pilnas glāzes ūdens.

Turpinājumu lasiet nākamajā lapā!

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru