Padomi, kā cīnīties ar taukainiem matiem: kā saglabāt matus tīrus un apjomīgus

Ziema ir īsts izaicinājums mūsu matiem. Jo zem cepures tie diezgan ātri kļūst taukaini un zaudē savu dabisko apjomu.

Mēs jums pastāstīsim, kas jādara, lai izvairītos no problēmām ar taukainām cirtām.

Lietojiet šampūnu taukainiem matiem

Šī ir ļoti efektīva metode, kā cīnīties ar taukainām cirtām, jo tieši tam ir paredzēts šāds šampūns. Tā kā tas ir paredzēts, lai likvidētu lieko taukainību uz galvas ādas, kas liek matiem kļūt netīriem un zaudēt savu dabisko apjomu.

Šampūni taukainiem matiem parasti satur tējas koka eļļu vai salicilskābi. Pēc šāda līdzekļa lietošanas labi izskalojiet matus, lai uz tiem nepaliktu atliekas, kas var izraisīt problēmas atkārtotu parādīšanos.

Nemazgājiet matus pārāk bieži

Tieši pārmērīgas galvas mazgāšanas dēļ var rasties taukainu matu problēma. Galvas ādas dabiskās eļļas tiek izskalotas, un, lai to kompensētu, rodas pārmērīgs tauku daudzums. Ieteicams mazgāt matus ne biežāk kā reizi divās dienās. Ja nemazgājat matus, varat izmantot sauso šampūnu. Šāds līdzeklis absorbē lieko taukainu pie matu saknēm un padara tos tīrus.

Lasi vēl: Sērkociņi puķu podos: kāpēc un kur tos vajadzētu ievietot

Mainiet matu kopšanas līdzekļus

Iespējams, jūsu matu taukainības iemesls ir pārāk smags kondicionieris vai taukaina maska. Mēģiniet pielāgot savu matu kopšanas režīmu, nomainot produktus pret vieglākiem vai želejveida produktiem. Mēģiniet izvēlēties šampūnus un kondicionierus, kas nesatur eļļu. Ja iespējams, matu veidošanai neizmantojiet arī matu lakas un putas, jo šie līdzekļi matus noslogo.

Turpinājumu lasiet nākamajā lapā!

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru