Latviešu automehāniķis parāda cik gan viegli ir nozagt automašīnu Audi!

Kā norāda pats automehāniķis : “Lai varētu iedarbināt 10 gadus veco Audi, jāatver panelis un jāatrod pareizie vadiņi, viens vads iet pie aizdedzes, otrs vads tiek pievienots pie startera, tieši tādā pašā secībā.”
Protams, ka automehāniķis nestāsta kuri vadi ir jāņem, jo kāds to varētu izmantot savtīgiem nolūkiem. Tad automehāniķis turpina piebilst : “Galvenais, lai vadi tiek pievienoti pareizā secībā, savādāk nekas neizdosies. Taču, kad tas ir izdarīts un auto motors ir iedarbināts, atliek vien sākt braukt.”
Vienīgais mīnuss, ka šādā veidā nerāda panelis, kā arī visas pārējās elektroniskās sistēmas, līdz ar to Jūs nevarēsiet izbaudīt automašīnas ekstras.

Lūk, video materiāls: VIDEO

Vienīgais mīnuss, ka šādā veidā nerāda panelis, kā arī visas pārējās elektroniskās sistēmas, līdz ar to Jūs nevarēsiet izbaudīt automašīnas ekstras. Tālāk autors nosmīn un vien nosaka, ka tālāk varat doties uz savu galamērķi, kaut vai uz Lietuvu… Visiem zināms, ka mūsdienu pasaulē tehnoloģijas attīstās ļoti ātri, līdz ar to pieaug arī daudz un dažādi auto zādzību gadījumu, jo laikam ejot – vecākas drošības sistēmas nozagt ir daudz vieglāk, nekā tas būtu ar jaunākajiem auto modeļiem.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru