Kādēļ jāēd medus pirms miega – organismā notiek brīnumainas pārvērtības

Medus – saldais, šķidrais zelts, dabīgais veselības eliksīrs. Kādreiz mēģinājāt to ēst pirms ejat gulēt? Kamēr mūsdienās dažādās publikācijās tiek norādīts, ka nav veselīgi ēst saldu uz nakti, senajos ķīniešu un indiešu rakstos par veselību, dziednieki uzstāj, ka jāēd karote medus pirms miega. Izrādās, ka saistībā ar dažādiem produktiem un piedevām medus dažādi ietekmē organismu. Šajā rakstā ir seši būtiski iemesli, lai pirms doties gulēt ieskatītos medus podā. 

Medus labums pirms miega

Palīdz cieši iemigt. Medus ir zināms ar savu nomierinošu iedarbību. Atslābina, palīdz izstrādāties melatonīnam, hormonam, kas ir atbildīgs par veselīgu miegu, šūnu un nervu sistēmas atjaunošanos. Tējkarote medus pirms miega – pilnvērtīgas atpūtas atslēga. Uzdzeriet to ar kliņģerīšu tēju, lai pamostos kā pilnīgi laimīgs cilvēks.

Lasi arī: Kā stilista rokās nokļuvusi parasta sieviete pārvērtās par skaistumkaralieni (+FOTO)

Palīdz dedzināt taukus. Uztura speciālists (agrāk ķīmiķis botāniķis) Maiks Makiness ievēroja, ka cilvēki, kas nodarbojas ar sportu un regulāri ēd medu, sadedzina 10 reizes vairāk tauku nekā tie, kas to nedarīja.

Balstoties savos novērojumos, Maiks izstrādāja medus diētu, kas piedāvā pilnīgu cukura aizstāšanu ar medu. Karote medus pirms miega – viens no galvenajiem tās noteikumiem.

Atjauno aknas. Veselas aknas – vesels organisms. Tieši miega laikā dzīvībai svarīgais orgāns atjaunojas. Īpaši labi uz aknām iedarbojas medus un ķirbju sulas (1:1) dzēriens. Lietojiet to mēnesi, lai palīdzētu organismam ātrāk izvadīt toksīnus un uzlabotu vielmaiņu.

Nostiprina organisma aizsargspējas. Tējkarote medus ir visu organismam nepieciešamo vielu porcija. Ķiploks – spēcīgs imunitātes stimulators. Kopā šiem diviem produktiem ir superspējas pret baktērijām un vīrusiem. Notīrītu ķiploku aplejiet ar medu un atstājiet nostāvēties. Ēdiet pa karotei uz miegu. Šis līdzeklis arī lieliski tiek galā ar klepu.

Dod enerģiju. Gribat pamosties enerģijas pilni un labā garastāvoklī? Neaizmirstiet nolikt pie gultas burciņu ar medu un glāzi ar citronūdeni. Izdariet tā kaut reizi un nožēlosiet, ka nepamēģinājiet to agrāk.

Precizēsim: visi iepriekš minētie labumi ir tikai dabīgajam medum.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru