Kā atbrīvoties no pašiem bīstamākajiem taukiem – viscerālajiem. Daktera padoms

Viscerālie tauki, tie apaug ap cilvēka iekšējiem orgāniem un tiek uzskatīti par viskaitīgākajiem cilvēka orgāniem.

Nedomājiet, ka tie ir tauku rezervīte, kas ieskauj vidukli un gurnus. Nē, viscerālie tauki apņem iekšējos orgānus, un, ja tie ir vairāk nekā 10–15% no kopējā tauku daudzuma organismā, tie ir bīstami, jo traucē organismam normāli funcionēt. Nogurums, elpas trūkums, miega apnoja, cukura diabēts, metaboliskais sindroms, hronisks iekaisums – tas ir nepilnīgs saraksts ar to, kas draud ar šādu viscerālo aptaukošanos.

Lasi arī: 5 kļūdas, ko pieļauj novecojusi sieviete un bojā savu izskatu

Ir veidi, kā noteikt viscerālo tauku īpatsvaru organismā ar īpašu analīžu palīdzību.

Lai samazinātu bīstamo iekšējo tauku daudzumu, cilvēkam ir jābūt pareizajā enerģijas resursu līdzsvarā. Citiem vārdiem sakot, cik daudz ēdat, tik daudz arī patērējat. Ja tiek ievērots šis princips, tad viscerālie tauki negūs pārsvaru.

Attēlu rezultāti vaicājumam “visceral fat”

Kāpēc ir tik svarīga fiziskā slodze?

Ir veikts milzīgs skaits pētījumu, kur pārliecinoši ir pierādīts, ka visu procesu komponenti tiek samazināti tikai to pacientu grupā, kuriem bija samazināts kaloriju saturs, un palielinātas fiziskās aktivitātes. Ne trīs reizes nedēļā, bet fiziskā slodze katru dienu, vismaz 45 minūtes.

Ja tiek nodrošināts pareizs uzturs un slodze, tad cilvēks sāk zaudēt taukaudus. Samazinās hroniski iekaisumi. Un kustībām nebūt nav nepieciešama fitnesa zāle. Jūs variet skriet, peldēt, pastaigāties. Galvenais, lai tās būtu 45 minūtes dienā.

Ja jums ir sēdošs darbs, tad katru stundu piecelieties, pastaigājiet, izstaipieties! Un to visu jūs varat apvienot ar glāzi ūdens. Un tas būs jauns sākums uz viscerālo tauku samazināšanau organismā!

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru