Pastāv uzskats, ka histēriķi biežāk ir sievietes. Tomēr ekspresīvu vīriešu, kuri nespēj tikt galā ar savām emocijām, pasaulē ir arī pietiekami daudz.
Zemāk uzzināsiet, kādas 7 pazīmes liecina, ka jums līdzās ir šāds partneris.
Histērisks vīrietis nepieņem kritiku vai jokus par sevi
Viņš neprot par sevi jokot un visu uztver nopietni. Ja kāds par viņu runā sarkastiski, viņš noteikti aizvainojas un izrāda negatīvas emocijas.
Histērisks cilvēks neprot uzņemties atbildību par savu rīcību
Viņš līdz pēdējam brīdim kavēs lēmumu pieņemšanu un meklēs kādu, kurš varētu uzņemties atbildību. Un, ja kaut kas neizdosies, viņš histēriski uzsvērs, ka viņš pats ne pie kā nav vainīgs.
Histērisks cilvēks nespēj atzīt savas kļūdas.
Viņam ir svarīgi vienmēr izskatīties nevainojami un būt perfektam it visā. Ja viņš kļūdīsies, viņš nekad to neatzīs un nelūgs piedošanu. Viņš spēj tikai nervozēt vai raudāt, reaģējot uz to.
Histērisks cilvēks no vienas mazas problēmas var radīt daudzas
Viņš iesaista lielu skaitu cilvēku, kuriem ir jāskraida ap viņu, kamēr viņš pats varētu tikt galā ar visām problēmām.
Histēriskam cilvēkam trūkst prasmes ieklausīties sarunu biedrā
Viņš nepārtraukti pārtrauc un runā par savējām lietām. Tāpat viņam nepatīk atbildēt uz tiešiem jautājumiem un novirza sarunu uz citu tēmu.
Lasi vēl: Mīkstās mēbeles un paklāji. Uzkopšanas padomi
Histēriskam cilvēkam patīk visu noliegt
Viņam vienmēr ir vieglāk pateikt “nē”, nekā mēģināt paskatīties uz situāciju no cita skatu punkta. Viņam nepatīk eksperimentēt un ienest dzīvē ko jaunu. Bet, ja bez tā nevar iztikt, viņš ļausies skaļai dusmu lēkmei.
Histēriskam cilvēkam patīk sūdzēties mammai vai meklēt sabiedrotos
Ja kaut kas nav tā, kā viņš vēlas, viņš nekavējoties zvanīs mammai vai tam cilvēkam, kuram vajadzētu viņu atbalstīt. Sūdzība parasti ir formulēta šādi: “Mani šeit neviens nesaprot”, “Es gribu, lai visiem būtu labi”, “Mani neviens nemīl” utt. Šādas sarunas beidzas ar dusmu lēkmēm un kliegšanu, ka viņam viss ir apnicis.