Ja izvēlēsies šīs lietas, izskatīsies kā dīva! TOP 5 modīgi aksesuāri, kas būs modē visu 2024.gadu

Foto – Pexels

Ja tuvākajā laikā plānojat atjaunināt savu garderobi, pievērsiet uzmanību aksesuāriem, kas šogad būs modē. Pareizi izvēlētas detaļas piešķirs jūsu ārējam tēlam harmoniju, unikalitāti un jūs izskatīsieties patiešām satriecoši labi.

1. Platas jostas

Jostas vienmēr tiek izmantotas ne tikai kā praktisks elements, bet arī kā izteiksmīgs aksesuārs. Šogad īpaši aktuālas būs platas jostas, kuras vēlams nēsāt mazliet zemāk par vidukļa līniju – uz gurniem. Šī tendence īpaši patiks 2000. gadu modes cienītājiem.

2. Pieguļošas žaketes

Foto – Pexels

Īpaša uzmanība jāpievērš žaketēm, kas labi “sēž” uz auguma un kurām ir izteiktie pleci un šaurs viduklis. Eksperti norāda, ka žaketei jāatbilst smilšu pulksteņa formai. Pieguļošās žaketes noteikti būs modē, tāpēc ieteicams tām pievērst īpašu uzmanību jau tagad.

3. Masīvi un izteiksmīgi auskari

Foto – Pexels

2023. gadam raksturīgos populāros auskarus aizstās masīvmetāla rotaslietas no zelta vai sudraba. Pati forma ir minimālisma dizains, un tie šķiet it kā piestiprināti pie auss, atgādinot klipšus.

Lasi vēl:  Universāla krāsa, kas 2024. gadā parādīsies visās modes un dizaina tendencēs

4. Loferi

Loferi ir mokasīniem līdzīgi apavi, taču masīvāki, ar izteiktākām formām. Ļoti ērti un praktiski. Un šogad dizaineri piedāvā universāla tipa loferus, kas būs klasisks papildinājums jebkuram tērpam – gan pie svārkiem, gan kleitām, gan biksēm.

5. Sievišķīgas koresetes

Foto – Pexels

Korsetes, neraugoties uz to, ka to loma garderobē ir visai nosacīta, modes skatēs ir iemantojušas lielu popularitāti. 2024. gadā modes tendencēs uzvar topi un kleitas ar korsetes elementiem – pievilcīgas, sievišķīgas un kārdinošas. Šis elements ļoti patiks sievietēm, kas mīl ģērbties valdzinoši. Korsetes var kombinēt gan ar blūzēm, gan topiem, gan kleitām.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru