Draudzene atteicās nēsāt krūšturi un tas kas notika pēc 2 nedēļām mani pārsteidza!

Mūsdienās visam ir izdomāti vieglākie varianti, bet nabaga sieviešu krūtis! Tās ikdienā ir iespiestas krūšturī un tikai vakarā tu vari justies ērti.

Daļa sieviešu izvēlas krūšturus nemaz nevilkt nost, bet daļa tos nemaz nevelk un neatzīst. Saka, ka labs krūšturis ir tāds kuru ikdienā nemaz nevar just, ka viņš ir uzvilkts.

Sievietes izvēlas skaistu un elegantu veļiņu, bet nemaz neaizdomājas par ērtībām. Draudzene reiz nolēma nenēsāt krūšturi vispār un pēc 2 nedēļām es biju šokā par rezultātu!

Lasi vēl: Jūs neticēsiet ko suns izvilka no atkritumiem! Par šādu glābšanu vēl pilsētā nebija dzirdēts!

Vai var vispār nēsāt krūšturus?

Ir tādas sievietes, kuras jau paspējušas uz visiem laikiem šķirties no krūšturu nēsāšanas. Un izrādās, ka tiešām tas var novest pie pārsteidzošiem rezultātiem. Lai arī lielākā daļa sieviešu nesteidzas atvadīties no veļiņas, jo ir dzirdējušas dažādus mītus par to.

Mīti par krūšturiem

Ja jūs uz nakti nenovilksiet krūšturi, tad krūtis ilgāk saglabās to formu. Sapņot krūšturī – tā ir spīdzināšana, kura uz krūšu formu neatstās nekādu iespaidu, tikai ir lielāka iespēja ka jūs varat sadurties ar stīpiņām kas ir iekš krūštura.

Krūšturi izvēlēties tikai pēc apraksta. Tā var būt liela kļūda, izlasot tikai aprakstu un izvēlēties krūšturi, kuru tu ikdienā nēsāsi. Noteikti ir jāpiemēra un jāizjūt kā tas satur kopā krūtis un vai nespiež.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

  • <cite class="fn">Galīgi garām virsraksts.</cite>

    Un kāds tad bija šokējošais rezultāts pēc tam, kad draudzene nenēsāja krūšturi? Vistīrākā musināšana.

  • <cite class="fn">Aristokrāte</cite>

    Es ar nevar saprast… vai nu viņai krūtis nokarājas līdz jostasvietai vai arī vispar apvainojās un pazuda… ????????????

Pievienot komentāru