9 parastas lietas, kuras nemanot kāds var ienest tavās mājās – tās sola lāstu un nelaimes. Kā tās atrast?

Foto – Pexels

Dažreiz mēs šīm lietām nepievēršam uzmanību, bet, kā izrādās, veltīgi! Ļoti bieži cilvēkam un pat veselai ģimenei šīs lietas var nest lielas nelaimes. Tās var nodarīt lielu postu, jo ir apvārdotas – nest konkrētajām mājā un ģimenē sodu, likstas un nelaimes. Kas ir šie priekšmeti un kur tie jāmeklē?

Dāvanas

Foto – Pexels

Ja tavā dzīvē sākusies melnā josla, sākušas bieži parādīties neizskaidrojamas kaites un vispār ir sajūta, ka kāds tevi “noskaudis”, noteikti padomā – vai kāds nesen tev neuzdāvināja kādu dāvanu? Šāda “nedraudzīgā” dāvana var izrādīties nolādēta un apvārdota, un tā ļoti viegli ir iekļuvusi tavās mājās.

Ja tāda lieta patiešām ir, noteikti no tās atbrīvojies! Dažkārt cilvēks jau saņemot šo dāvanu, intuitīvi jūt, ka to nevajadzētu ņemt, jo īsti pat negribas teikt “paldies”. Bet, ja nu tomēr esi to paņēmis un pēc tam tavā dzīvē sākusies melnā josla – izmet to, nekavējoties!

Lasi vēl: Klusie ūdeņi ir tie dziļākie: 3 pašas klusākās, bet bīstamākās zodiaka zīmes

Padoms – dāvanas jācenšas pieņemt tikai no tiem cilvēkiem, kurus tu zini, pazīsti, un nešaubies, ka viņu nodomi ir labestīgi!

Nesen atrasti priekšmeti

Atceries, ja esat uz ielas esi atradis kaut ko neparastu – piemēram, monētu, ķemmi, kādu skaistu akmeni? Tas var būt jebkas! Dažreiz šīm lietām ir ļoti slikta aura, un tās nes draudīgu nākotni. Nekad neņem lietas, kuras nevienam nepieder! Ja tev tādas ir, arī no tām atbrīvojies, nekavējoties!

Virve vai aukla

Foto – Pexels

Šo priekšmetu ļoti bieži mājās atstāj kāds, kurš vēlas kādu “iepriecināt” – faktiski padarīt viņa dzīvi nepanesamu! Virves un auklas neticami ātri “uzsūc” negatīvo enerģiju un nodod to tālāk. Tāpēc uzmanīgi pārbaudi, vai tavā mājoklī nav tev nepiederošas virves un auklas.

Olas

Kā izrādās, olas var būt neticami bīstamas. Sensenos laikos uzskatīja, ka “apvārdota” ola spēj radīt ļoti nopietnus draudus – pat līdz cilvēka bojā ejai. Ja tu savās mājās atrodi kaut ko aizdomīgi, atbrīvojies no tām!

Sausa maize

Foto – Pexels

Sausas maizes gabaliņš, kas atrasts vietā, kur tu to diez vai būtu licis, ir zīme, ka kāds vēlas, lai tu sasirgtu. Sausu maizi lielākoties izmanto tieši šādam mērķim. Turklāt sausas maizes iedarbības laiks ir uzreiz.

Lasi vēl: Tik salds miegs kā mazam bērnam! 4 lietas, ko nevajadzētu darīt pirms gulētiešanas

Maisiņš, kurā atrodas zeme vai smiltis

Maisu vai maisiņu ar zemi ir ļoti viegli pamanīt, taču dažkārt gadās, ka ienaidnieks ir tik atjautīgs, ka to ir ielicis tur, kur īpašnieks to nekad nejauši neatradīs. Piemēram, kāds iemet maisus ar zemi aiz skapja, kāds – aiz dīvāna. Pārbaudi pilnīgi visu – katru stūri! Tikai tā tu varēsi atrast šo lietu, kas tevi apdraudēs.

Spalvas

Foto – Pexels

Šis ir jau pieredzējušāku “meistaru” iecienīts lāstu priekšmets. Spalvas, kuras tu neesi atnesis mājās pats, piemēram, no pludmales, nes ļoti lielu daudzumu negatīvās enerģijas. Un tās nav viegli pamanīt, jo tām nav jābūt lielām un izteiksmīgām! Pat maza pūciņa spēj nopietni kaitēt.

Mati

Ja tu esi sieviete un pēkšņi tev ir sajūta, ka tavas attiecības ar mīļoto vīrieti sākušas jukt un brukt, turklāt dažas situācijas ir patiešām neizskaidrojamas, tev jāmeklē mājās neliels saišķis matu. Tie ir tās sievietes mati, kura vēlas tavu vīrieti tev atņemt. Šis paņēmiens patiesi darbojas, tāpēc arī pat mūsdienās vēl tiek izmantots. Viss, kas viņai ir jādara, lai jūs izšķirtu – jānogriež šķipsna savu matu, jāsasien buntītē un jāievieto vīrieša tuvumā (arī viņa apģērbs šim mērķim der!).

Adata

Foto – Pexels

Adatas ir lieliskas, ja vēlas kādam kaitēt, jo tās ir tik mazas, ka nemanāmi tās var ievietot/ iespraust gandrīz jebkur, pat tavā apģērbā. Tās ir grūti atrast, jo teiciens “meklēt siena kaudzē adatu”, ir tieši stāsts par šo.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru