8 iemesli, kāpēc, pēc zinātnieku domām, jums vajadzētu iegādāties kaķi

Katram cilvēkam pašam jāizlemj, vai viņam ir vai nav vajadzīgs kaķis, taču, kā liecina zinātniski pētījumi, pūkaina drauga klātbūtne mājās ir ļoti izdevīga.

Kaķi apmierina vajadzību kompanjona

Stereotips, ka suņi ir maigāki par kaķiem, ir tikai stereotips. Patiesībā izrādās, ka kaķi var būt tikpat mīlīgi kā suņi, īpaši pret sievietēm. Austrijā 2003. gadā veiktā pētījumā atklājās, ka kaķa turēšana emocionāli ir līdzvērtīga romantiskam partnerim.

Kaķi var daudz ko pastāstīt par jūsu personību

Pētījumi liecina, ka kaķu īpašnieki ir klusāki un atturīgāki nekā suņu īpašnieki, mazāk manipulatīvi un pieticīgāki. Tajā pašā laikā viņi uzticas citiem cilvēkiem.

Lasi vēl: Kulinārijas viltības: kā no parastās “Siļķes kažokā” pagatavot restorāna līmeņa ēdienu

Kaķi var palīdzēt tikt galā ar mīļotā cilvēka zaudējumu

Ir pierādīts, ka kaķi palīdz cilvēkiem ātrāk pārdzīvot zaudējumu. Tie sniedz sociālu atbalstu cilvēkiem grūtos brīžos. Kaķi ir lieliski “sarunu biedri” un “psihoterapeiti”. Cilvēki ziņo, ka viņi bieži sarunājas ar savu mājdzīvnieku, lai izprastu savas jūtas, jo bieži vien ir vieglāk runāt ar kādu, kurš ir bez reakcijas un bez nosodījuma, nekā ar citu cilvēku.

Kaķi palīdz atrast radniecīgu dvēseli

Ja esi vientuļš un nevari atrast sev randiņu partneri, atrodi kaķi, iesaka britu zinātnieki. Kādā aptaujā noskaidrots, ka 82 % sieviešu vairāk piesaista vīrieši, kuri mīl dzīvniekus. Citā aptaujā 90 % vientuļo sieviešu norādīja, ka vīrieši, kuriem ir kaķi, ir “jaukāki” nekā tie, kuriem to nav.

Turpinājumu lasiet nākamajā lapā!

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru