5 galvenās 2024. gada pavasara tendences: ko iegādāties, lai izskatītos pasakaini

Daudzi zīmoli jau ir prezentējuši savas pavasara-vasaras kolekcijas, tāpēc šīs sezonas galvenās tendences jau ir noteiktas.

Dažas no tām ir veiksmīgi pārņemtas no iepriekšējā gada, bet modes pasaulē ir ielauzies arī kaut kas jauns.

Kas būs modē 2024. gada pavasarī, lasiet tālāk.

Sarkanā krāsa

Šopavasar modē atkal ir sarkanā krāsa. Un jūs varat izvēlēties dažādus toņus – sākot no visgaišākajiem un beidzot ar klasisko bordo krāsu. Dizaineri izmantoja sarkano krāsu uz dažādiem apģērbiem un faktūrām, īpaši akcentējot ādu. Valentino šajā krāsā izlaida maxi kleitas, Gucci – kostīmus, bet Alexander McQueen – topus.

Sarkano apģērbu ir diezgan viegli kombinēt ar pamattoņiem. Tāpēc neaizmirstiet eksperimentēt un pievienot citas spilgtas krāsas vai pat izveidot “kopējo izskatu”.

Ziedu motīvi

Šogad dizaineri ir noteikuši, ka ziedu motīvi ir viena no galvenajām tendencēm. Un mēs runājam ne tikai par apdrukām, bet arī par apjomīgām detaļām uz apģērba un pat griezumiem ziedu formā.

Lasi vēl: Jauna forma un iecienīta garša: Medus rulete

Piemēram, Alexander McQueen augstās modes nams prezentēja kleitu ar rožu ziedlapiņas imitējošiem rotājumiem. Balmain radīja ādas apavus ar lieliem ziediem. Loewe pārsteidza visas modes cienītājas ar topiem ar sudraba un mirdzošām zelta detaļām.

Turpinājumu lasiet nākamajā lapā!

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru