Vēzim un Lauvai grūtā pirmdiena, Dvīņi iegūs iespēju atrisināt ieilgušas problēmas: horoskops 2023. gada 17. jūlijam

Kārtējās nedēļas pirmā diena, 2023. gada 17. jūlijs, būs ļoti grūta un liks aizdomāties, nostādot izvēles priekšā. Astrologi  iesaka pievērst uzmanību Visuma zīmēm un norādēm.

Portāla žurnālisti uzzināja, ko no šīs dienas sagaidīt katrai zodiaka zīmei.

Auns (no 21. marta līdz 19. aprīlim)
Laba diena Aunam. Tu esi enerģijas pilns, kas palīdzēs uzsākt un ar galvu ķerties klāt visai perspektīvam biznesam un projektiem. Dienas pirmā puse tev sagādās svarīgu un pat liktenīgu tikšanos, bet otrajā esi gatavs rīkoties atbilstoši apstākļiem un pilnībā mainīt plānus.

Vērsis (no 20. aprīļa līdz 21. maijam)
Vērsis var baudīt laimi savā personīgajā dzīvē. Jums būs patīkama saruna. Tavā dzīvē būs labas pārmaiņas. Tomēr jaunas lietas un projektus pagaidām nevajadzētu uzsākt. Rūpējieties par ikdienas darbiem un mājsaimniecības darbiem. Laba diena ceļiem un ceļojumiem, iepazīšanās un tikšanās.

Dvīņi (no 22. maija līdz 21. jūnijam)
Dvīņi veiksmīgi atrisinās visas savas problēmas. Rūpējies par savu veselību. Dienas pirmā puse var būt problēmu pilna, esiet pacietīgi. Pēc pusdienām viss būs kārtībā. Vakarā atpūtieties vai dodieties uz sporta zāli.

Vēzis (22. jūnijs–22. jūlijs)
Svētdiena Vēžiem būs grūta. Apstākļu spiediena ietekmē visi jūsu plāni tiks iznīcināti. Tomēr vakarā jūs atradīsit lielu laimi savā personīgajā dzīvē. Vientuļos zīmes pārstāvjus gaida liktenīga tikšanās, un ģimenes Vēži lieliski pavadīs laiku radu un draugu sabiedrībā.

Lauva (23. jūlijs–22. augusts)
Lauvām būs jāatrisina kaut kāds konflikts. Dariet to pēc iespējas maigi, lai nepasliktinātu jau tā sarežģīto situāciju. Neskatoties uz to, ka šī ir brīvdiena, mēģiniet pabeigt iesāktos darbus. Visi jūsu plāni noteikti piepildīsies.

Jaunava (no 23. augusta līdz 22. septembrim)
Viegla un labvēlīga diena Jaunavai. Visos jautājumos un uzņēmumos jūs gūsit panākumus. Otrais puslaiks pārsteigs – iespējami intriģējoši piedāvājumi, pārsteigumi. Lēmums ir atkarīgs tikai no jums un jūsu noskaņojuma. Nebaidieties no jauninājumiem – tie sniegs jums lieliskas emocijas un nenovērtējamu pieredzi.

Svari (no 23. septembra līdz 22. oktobrim)
Svariem šī būs kontrastu diena. Tas ir lieliski piemērots sapulcēm, socializācijai un ceļojumiem. Esi uzmanīgs no rīta. Pastāv liels konfliktu un strīdu risks, kas tev var beigties ļoti slikti. Vakarā vari sapņot un plānot, bet savas vēlmes paturi pie sevis.

Skorpions (no 23. oktobra līdz 21. novembrim)
Skorpioniem ir jākontrolē savi vārdi un domas, pretējā gadījumā jūs varat nejauši aizvainot mīļoto. Visu būs grūti salabot. Sargieties no kritikas un aizdomām. Mēģiniet nomierināties un atrast iekšējo harmoniju.

Strēlnieks (no 22. novembra līdz 21. decembrim)
Šajā dienā citi nevar uzticēties Strēlniekam. Jūsu vidē būs negodīgi cilvēki. Šo dienu tev labāk pavadīt vienatnē, veicot mājas darbus. Jūsu attiecības ar dvēseles radinieku var ciest no jūsu pārmērīgajām aizdomībām un neuzticēšanās.

Mežāzis (no 22. decembra līdz 19. janvārim)
Mežāžiem vislabāk ir ievērot dienas plānu. Uzmanies, ka kaut kas nenozīmīgs un nesvarīgs var tevi maldināt. Neļaujieties kārdinājumiem un nenovērsieties no sekundāriem jautājumiem.

Ūdensvīrs (no 20. janvāra līdz 18. februārim)
Ūdensvīri riskē ar saviem vārdiem vai darbībām, lai izpelnītos radinieku un draugu neuzticību. Mēģiniet pateikt patiesību un būt patiesi. Esiet aktīvs un proaktīvs grūtību pārvarēšanā. Jums veiksies, pateicoties jūsu novērošanai un modrībai.

Zivis (no 19. februāra līdz 20. martam)
Zivīm rūpīgi jāseko Visuma zīmēm un norādēm. Gaidiet svarīgas ziņas, kas ietekmēs jūsu plānus un pat varēs mainīt nākotni. Esiet aktīvs un neatlaidīgs grūtību pārvarēšanā.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru