Trīs komponentu šķīdums, 15 minūtes un apakšveļa atkal kļūs sniegbalta

Apakšveļai piemīt vienkārši maģiskas īpašības. Tu vari sev uzvilkt virsū maisu, bet, ja zem tā ir satriecoša mežģīņu veļa, tu vienalga jutīsies kā miljonu vērta skaistule.

Pavasarī un vasarā jūs, iespējams, dodat priekšroku gaišām drēbēm, kas nozīmē, ka vairumā gadījumu izvēlaties baltu apakšveļu. Bet ir viena problēma – tā ļoti ātri zaudē savu pievilcīgo izskatu, kļūst dzeltena vai pelēka. Kā balināt krūšturi? Lasiet šajā rakstā.

Baltos krūšturus un biksītes ir diezgan grūti mazgāt, jo to audums nepanes bargus balinātājus. Šodien pastāstīsim, kādas sastāvdaļas jāpievieno ūdenim, lai atjaunotu krūštura žilbinošo baltumu.

Kā balināt krūšturi

Sastāvdaļas:

  • 2 ēdamkarotes sāls
  • 1 ēdamkarote soda
  • 1 ēdamkarote veļas pulveris

Lietošana:

Ielejiet bļodā siltu ūdeni, bet ne karstu. Pievienojiet iepriekš minētās sastāvdaļas un labi samaisiet, lai tās izšķīdinātu.

Atstājiet krūšturi mirkt 15 minūtes – ar to pietiek. Ja jūsu veļa nav ļoti labā stāvoklī, atstājiet to ūdenī uz 30 minūtēm, bet ne vairāk. Pēc tam mazgājiet drēbes ar rokām, bet neberzējiet un nestaipiet pārāk daudz.

Lasi arī: Nekad neizmet burkānu lakstus! Tas ir zelts!

Izskalojiet krūšturi tīrā, siltā ūdenī un tas arī viss. Atcerieties: nekādā gadījumā nežāvējiet baltu apakšveļu uz radiatora – uz tās parādīsies dzelteni plankumi.

Šī mazgāšanas metode ir lieliski piemērota ne tikai apakšveļai, bet arī gaiši baltām blūzēm, T-krekliem un krekliem. Jūsu lietas paliks žilbinoši baltas ļoti ilgu laiku.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru