“Tas ir tikai un vienīgi mans lēmums…”: negaidīts pavērsiens noticis populārā aktiera Ģirta Ķestera dzīvē

Foto – ekrānuzņēmums

Īsi pirms savas 60.gadu jubilejas atlūgumu Dailes teātrī uzrakstījis viens no slavenākajiem un tautā mīlētākajiem aktieriem – Ģirts Ķesteris, vēstīts žurnāla “Privātā Dzīve” žurnālistes Gitas Vīksnes veidotajā materiālā.

“Tas ir tikai un vienīgi mans lēmums. Es izmantoju valsts doto iespēju un dodos izdienas pensijā,” – aktieris atklājis žurnālam. Aktieris teic, ka, lai arī šī situācija šobrīd vēl viņam pašam ir jauna un neierasta, patiesībā tas esot pragmatisks un racionāls lēmums.

Tiesības uz izdienas pensiju ir aktieriem, kas nostrādājuši vismaz 30 gadus un pensijas apmērs ir 55% no vidējās darba samaksas.

Lasi vēl: “Atbraucu un gandrīz apraudājos…” Latvijā pazīstamais Valdis Melderis pie kādas no Rīgas skolām piedzīvo kaut ko neticamu

Ģirts Ķesteris arī apliecinājis, ka viņa aiziešana no teātra nekādā veidā neesot saistīta ar kaut kādiem konfliktiem darba vidē. “Nē, absolūti nav nekādu nesaskaņu,” – viņš sacījis.

Aktieris Ģirts Ķesteris savu 60.dzimšanas dienu atzīmēs 14.februārī. Kopš 1994.gada viņš bija Dailes teātra aktieris, bet pirms tam bija strādājis arī Valmieras Drāmas teātrī.

Ķesteris ir piedalījies arī neskaitāmās latviešu filmās un TV seriālos. Populārākās lomas seriālos “Neprāta cena”, bet vēlāk seriālā “UgunsGrēks”. Atveidojis arī lomas seriālos “Svešā seja” un “Nemīlētie”.

Ģirts Ķesteris savulaik bija precējies ar Leonardu Ķesteri, un šajā laulībā pasaulē nāca dēls Pauls. Vēlāk aktierim bija attiecības ar aktrisi Aiju Dzērvi, un šajās attiecībās pasaulē nāca meita.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru