Sūkalas ļaus tev dzīvot ilgi! Šis dziedinošais kokteilis nespēs uzmodināt tikai mirušos…

Izdevumus par dārgu kosmētiku un preparātiem var novērst, rūpīgāk apskatot, kas tiek glabāts ledusskapī. Dažkārt tas var būt vienkāršs gurķis vai ola, bet mūsu gadījumā tās ir sūkalas.

Sūkalu priekšrocības

Daudzi cilvēki nenovērtē šo vienkāršo produktu, un ne velti, jo tajā ir daudz cilvēkam būtisku sastāvdaļu: laktoze, olbaltumvielas, A, C, E, B grupas vitamīni, derīgās skābes, magnijs un kalcijs.

Pateicoties bagātīgajam sastāvam, sūkalas plaši izmanto kosmētikā un veselības uzlabošanai. Joprojām neticat? Tad izmēģiniet kādu no šiem sūkalu izmantošanas veidiem mājas apstākļos!

Ķermeņa attīrīšana ar sūkalām palīdz detoksikēt organismu. Tas ir pateicoties laktozei, kas aktivizē labvēlīgu zarnu mikrofloru, kā arī uzlabo gremošanu. Šāda attīrīšana palēnina gāzu veidošanos un novērš kaitīgo pūšanas baktēriju attīstību.

Mēs iesakām piena sūkalas tiem, kuri cieš no liekā svara. Šis šķietami primitīvais produkts paātrina vielmaiņu, liek organismam “pamosties” un sākt strādāt tādā tempā, kas palīdzēs atbrīvoties no liekajiem kilogramiem.

Imūnsistēmas stiprināšana – vēl viens pozitīvs punkts tiem, kuri savā uzturā ieviesuši sūkalas! Regulāri lietojot sūkalas, vitamīnu pārpilnība viegli normalizēs imunitāti un enerģijas līdzsvaru. Mēs iesakām dzert glāzi dzēriena no rīta, vēlams pirms brokastīm.

Sūkalas uzlādē ar prieku! Burtiski. Tās veicina serotonīna, prieka hormona, veidošanos. Padomājiet par kāliju: šis elements ietekmē koncentrēšanos un garīgo tonusu. Papildu bonuss ir B vitamīns – tas ir atbildīgs par emocionālā stāvokļa stabilitāti. Šādā veidā jūs varat cīnīties ar hronisku nogurumu un stresu.

Un pēdējais, bet ne mazāk svarīgs pielietošanas veids – kosmētiskās procedūras. Piena sūkalas bieži tiek iekļautas dabīgās kosmētikas sastāvā. Ne velti pienskābi var saukt par jebkuras ādas glābēju. Tā var tikt galā ar grumbiņām un pārmērīgu sausumu, kā arī piešķirt sejai veselīgu krāsu! Serums ir noderīgs arī matiem: veicina to augšanu un atjaunošanos.

Par šīm receptēm sīkāk lasiet nākamajā lapā!

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru