Šīs meitenes brālis aizgāja bojā smagā autoavārijā. Pēc 10 gadiem vecāki viņai paziņoja šausmīgu noslēpumu…

Meitenīte ļoti grūti pārcieta brālīša nāvi. Viņi ar Maiku bija, gan ģimene, gan draugi un bija nešķirami. Monika katru dienu lūdzās Dievam, lai tas atgriež viņas brālīti… Kopš Maika nāves ir pagājuši 10 gadi, lai arī sāpes ir rimušās Monika vienmēr atcerās par savu mīļoto brālīti. Un tā Monika gatavojās atzīmēt savu 15 gadu dzimšanas dienu. Meitenei šo vecumu ļoti gaidīja.

Tradīcijas nosaka, ka tieši šajā vecumā meitenes kļūst pieaugušas. Lai arī Monika ar ģimeni dzīvo ASV, šī diena bija ļoti svarīga viņai. Pirms dzimšanas dienai Monikai jautāja ko viņa vēlas saņemt šajos svētkos uz ko meitene atbildēja, ka viņai dāvanas nav nepieciešamas, lai tikai daļiņa Maikla būtu šeit.

Neticami, bet šī vēlēšanās piepildījās! Izrādījās, ka vecāki pēc Maika nāves ļāva viņa ķermena orgānus izmantot, kādam kam ir jāglābj dzīvība, lai dzīvotu.

Maikla sirds tika šai 8 gadīgajai meitenei Obrijai Rivzai. Bez sirds transplantācijas viņa būtu mirusi. Maika sirds šobrīd pukst viņas krūtīs. Sūtījumi bija anonīmi, tādēļ Monikas ģimene nezināja neko sīkāk. Tikai pēc 10 gadiem viņi spēja meitai atklāt, ka Maika sirds pukst, kādas meitenes sirdī.

Ieraugot Obriju un uzzinot viņas vēsturi Monika nespēja turēt asaras. Viņa tik ļoti sapņoja, lai Maiks būtu atkal viņai blakus. Apskaujot Obriju, Monika spēja atkal no jauna sajust viņa sirdi.

Lūk, šāda dzimšanas diena atmiņā paliks vienmēr! Ja tev patika šis stāsts, tad noteikti padalies ar šo ar saviem draugiem.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru