Šī garšviela ir tauku slepkava: 1 tējkarote dienā sadedzina līdz 15 kg 3 mēnešu laikā!

Jau ir pierādīts, ka badošanās nav labākā izvēle cīņā ar liekajiem kilogramiem. Protams, jūs vienmēr vēlaties iegūt pamanāmus rezultātus pēc iespējas ātrāk! Ir daudzi veidi, kas var palīdzēt organismam paātrināt tauku dedzināšanu.

Interesants pētījums tika veikts Teherānas Medicīnas Universitātē. Pētnieki apkopoja 2 fokusa grupas, no kurām katra sastāvēja no 44 sievietēm ar lieko svaru.

3 mēnešus abas grupas ēda pēc vienas shēmas (līdz 1200 kalorijām dienā), ar vienīgo atšķirību, ka 1.grupas ikdienas ēdienkartē tika iekļauta 1 tējkarote ķimeņu sēklas. Garšvielu sajauca ar zema tauku satura jogurtu vai pievienoja salātiem.

Rezultāts bija iespaidīgs: sievietes no 1. grupas zaudēja vidēji par 14% vairāk tauku masas nekā sievietes no 2. grupas.

Ķimeņu sēklas

Šis efekts izskaidrojams ar to, ka ķimenes satur fitosterīnus (augu šūnu būvmateriālu), kam piemīt spēja pazemināt holesterīna līmeni asinīs.

Šī garšviela ir arī bagāta ar kalciju, fosforu, dzelzi. Tā stimulē nieru un kuņģa-zarnu trakta darbību, ķimenēm ir diurētiskas īpašības. Un, pateicoties lipīdu metabolisma uzlabošanai un paātrināšanai organismā, ķimenes tiek uzskatīts par lielisku līdzekli cīņā pret lieko svaru.

Lai uzlabotu vielmaiņu, ķimeņu sēklu patēriņam vajadzētu būt līdz 1 tējkarotei dienā. Pievienojiet šo garšvielu olu, gaļas un biezpiena ēdieniem, kā arī salātiem un jogurtiem.

Kontrindikācijas ķimeņu sēklu lietošanai: paaugstināts skābums, gastrīts, kuņģa čūlas, holelitiāze, sirds saslimšana, cukura diabēts. Grūtniecības laikā arī labāk atturēties no ķimenēm.

Neaizmirstiet, ka vislabākos rezultātus var sasniegt, ievērojot pareiza uztura sistēmu un veicot atbilstošas fiziskās aktivitātes.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru