Pāvela Globas dienas horoskops 2023. gada 6. jūlijam visām zodiaka zīmēm

Slavenais astrologs Pāvels Globa sniedza prognozi ceturtdienai, 2023. gada 6. jūlijam, iesakot šajā dienā rīkoties pēc iespējas racionālāk, kā arī padomāt par kardinālām izmaiņām savā personīgajā dzīvē.

Zvaigžņu eksperts arī brīdināja: šī diena prasīs visu bez izņēmuma zodiaka zīmju pārstāvjiem rūpīgi un atbildīgi pildīt savus pienākumus. Kas sagaida katru zodiaka zīmi, noskaidroja Tribīnes žurnālisti.

Auns (no 21. marta līdz 19. aprīlim)
Astroloģe iesaka Aunam šajā dienā izrādīt pārliecību un ne no kā nebaidīties. Esi izlēmīgāks, jo, pateicoties prātīgai domāšanai, tu ne tikai viegli formulēsi savus uzdevumus un mērķus, bet arī atradīsi veidus, kā virzīties uz tiem.

Vērsis (no 20. aprīļa līdz 21. maijam)
Vērsim lieliska diena, lai to veltītu savam mīļotajam. Neuztraucieties par to, ko citi par jums domā, un pagaidām nolieciet viņiem savus pienākumus. Tagad jums vissvarīgākā ir jūsu paša dzīve un labklājība.

Dvīņi (no 22. maija līdz 21. jūnijam)
Dvīņiem vajadzētu uzņemties uzdevumus, kas prasa uzmanību detaļām un maksimālu precizitāti. Šis ir labākais laiks atbildīgām un svarīgām aktivitātēm.

Vēzis (22. jūnijs–22. jūlijs)
Vēžiem vajadzētu sagatavoties ceļojumiem vai atmodai darba vietā. Visticamāk, tiksi paaugstināts pa karjeras kāpnēm, un arī attiecības ar kolēģiem un partneriem ievērojami uzlabosies. Jūsu personīgā dzīve jau sen ir prasījusi, lai jūs radikāli mainītos. Galu galā attiecības ar partneri ir jāveido ilgu laiku. Nekavējieties ar to – rīkojieties pārliecinoši un drosmīgi.

Lauva (23. jūlijs–22. augusts)
Lauvām astrologs iesaka ļauties situācijai. Visām jūsu lietām tagad – gan darbā, gan personīgajā dzīvē – jānotiek pašam, dabiskā veidā. Atpūšoties un ļaujot visam ritēt savu gaitu, tu pats būsi pārsteigts, cik labi viss izvērtīsies, mainīsies realitāte un kļūsi laimīgāks.

Jaunava (no 23. augusta līdz 22. septembrim)
Jaunavām šajā dienā ir aizliegts apstāties un iekrist nostalģiskā noskaņojumā. Nesūdzies par dzīvi un nežēlo sevi. Svarīgi ir arī pievērst uzmanību savai pašsajūtai. Ja ar to rodas kādas problēmas, nekavējieties, bet nekavējoties sazinieties ar speciālistu. Ja jūtaties noguris un pārmērīgs stress, apstājieties un atpūtieties. Neapslogojiet sevi ar visām lietām un uzdevumiem uzreiz.

Svari (no 23. septembra līdz 22. oktobrim)
Svari šajā dienā var un vajadzētu iesaistīties tuvākās nākotnes plānošanā un galvenajos uzdevumos. Tagad ir svarīgi analizēt savus rezultātus un izredzes. Lai izdotos izpildīt visus uzdevumus, izmanto savu laiku racionāli un sāc ar galveno.

Skorpions (no 23. oktobra līdz 21. novembrim)
Skorpioni šajā dienā var droši doties iepirkties, veikt dārgus pirkumus, veikt biznesa darījumus un investīcijas. Esiet gatavi neplānotiem izdevumiem un mājas darbiem. Jo ātrāk tiksi galā ar biznesa lietām, jo ​​labāk tev.

Strēlnieks (no 22. novembra līdz 21. decembrim)
Strēlnieks šajā dienā zaudēs savu vitalitāti un enerģiju. Aizkaitinājuma un noguruma, neizskaidrojamas trauksmes sajūtas dēļ vēlēsies slēpties no visa un visiem. Labākais variants tev būs paslēpties mājās, kur sasniegsi mieru un emocionālo līdzsvaru.

Mežāzis (no 22. decembra līdz 19. janvārim)
Astroloģe iesaka Mežāžiem šajā dienā gūt jaunas zināšanas, vairāk komunicēt un pievērsties morālo problēmu risināšanai. Iespējamas labas ziņas, dāvanas un patīkami pārsteigumi no partnera. Pieņemiet tos ar pateicību un patiesi atbildiet ar to pašu.

Ūdensvīrs (no 20. janvāra līdz 18. februārim)
Ūdensvīram šī diena būs jauna perioda sākums dzīvē. Visās jomās sagaidiet kardinālas pārmaiņas, kā arī esiet gatavs tam, ka attiecības ar pretējo dzimumu būs ļoti produktīvas. Jūs esat burvīgs un tādējādi piesaistāt citus.

Zivis (no 19. februāra līdz 20. martam)
Zivīm šajā dienā noderēs fiziskais darbs un sports. Jums vajadzētu tikt galā ar lietām, kas jau sen sakrājušās jūsu garajā kastē. Beidzot tiksiet ar tiem galā, un tādējādi jūs būsiet brīvs un pārliecinoši skatīsities nākotnē un plānojat nākamos uzdevumus un projektus.

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

Pievienot komentāru